Гороскоп на 3 травня

Опубліковано: 03.05.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Овнам не варто перевантажувати себе відповідальністю та братися за нові справи. Це не підходяща доба для цільових заходів. Краще нічого не планувати заздалегідь, наприклад, продуманим маршрутами віддати перевагу вільні. Рекомендується взяти тайм-аут перед серйозною роботою, черговим етапом проекту. Зірки радять віддати перевагу тому, що підтримує ваш дух та служить джерелом натхнення. У багатьох ситуаціях можна покластися на випадок, так як сьогодні обставини до вас прихильні, інформує Ukr.Media.

Телець (21.04 – 21.05)

У цей день Тельцям не варто у всьому прагнути до ідеалу, можна і потрібно дозволити собі свободу. Не забороняються легкі пригоди, відхилення від курсу. Практицизму та розрахунку можна протиставити романтизм, авантюризм та почуття гумору. Корисно змінити обстановку або довіритися ходу подій. І зав’язка, і результат сюжету сьогодні багато в чому визначаються випадком. Накопичений до теперішнього часу багаж знань та досвіду можна доповнити новими відкриттями, проте ви навряд чи дізнаєтеся щось принципово нове.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам важливо вловити дух обстановки та відповідати їй. Зірки радять проявити більше чуйності до настрою співрозмовників, попутників та інших людей, що опинилися поруч, поважати їх переконання та потреби. Це хороший день і для діалогу тет-а-тет, і для галасливого колективного заходу, але енергії з кожною годиною буде ставати менше, хтось із учасників може покинути арену дій. Краще залишатися в рамках порушених тем, не намагатися оживити дискусію або направити її в інше русло.

Рак (22.06 – 23.07)

Сьогодні лінію поведінки Ракам диктують обставини. Можливо, вам доведеться займатися не тим, чим хочеться, або зіткнутися з виворотом подій, замість їх приємного боку. Зірки не радять намагатися штучно змінити хід подій, пропонують оцінити переваги обстановки та спробувати скористатися ними в своїх інтересах. Любов і прихильність в цей день краще висловлювати через турботу або моральну підтримку. Випадкові симптоми недуг не варто робити приводом для іпохондрії.

Лев (24.07 – 23.08)

Сьогодні зірки рекомендують Левам режим відпочинку або проведення вільного часу. Цей день дозволяє продовжити приємні хвилини, отримати додаткову порцію емоційних або інтелектуальних задоволень. Можна дозволити собі побути ідеалістом та мрійником, побути на природі, полінуватися, приділити час хобі або духовній складовій буття. Небажані інтенсивні фізичні навантаження, трудомісткі відповідальні роботи. Коло спілкування, вектор інтересів та загальний ритм життя можна вибрати інтуїтивно.

 

Діва (24.08 – 23.09)

Сьогодні зовнішні обставини можуть концентрувати увагу Дів на побутову частину або вузько-сімейні цінності, але більшості представників знаку цього мало. Багато Дів будуть небайдужі до філософських істин, політичних аспектів подій, питань цілительства та нетрадиційної медицини, або до інших, не менш цікавих та актуальних тем. Незважаючи на політ думки, фізична енергія вам в цей день відпущена в обмеженому обсязі, бажано уникати великих навантажень та важливих починань.

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам день допоможе продовжити цікаву розмову, хвилини душевного комфорту, емоційної або духовної єдності. Позитивно вплине перебування далеко від епіцентру напруженості, пов’язаної з будинком або роботою. Не варто братися за відповідальні професійні проекти, нудні побутові клопоти і за складні системні завдання, наприклад, будівництво або ремонт. Краще отримати радість від подорожі, переписки, читання або інших занять, пов’язаних з комунікаціями та розширенням кругозору.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам варто відкласти до завтра всі важливі справи, включаючи цільові поїздки, посилені тренування та відповідальні переговори. Цей день краще провести в обстановці, далекій від офіційних правил та строгих регламентів. Зворотною стороною свободи буде неможливість будувати чіткі плани. Не варто чекати від оточуючих підвищеної відповідальності, а від ситуації повної передбачуваності. Непогано мати при собі гроші для моментальних розрахунків: не виключено, що ви випадково знайдете цікаву для вас дрібницю.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Цей день Стрільці можуть провести в злагоді зі своїм настроєм, самопочуттям, особистими потребами та природним темпераментом. Обстановка невимушеної безтурботності, дозволяє жити моментом та отримувати задоволення від невеликих пригод. Можна дати волю нестандартним смакам і нахилам, об’єднатися з іншими людьми на грунті будь-якого неординарного захоплення. Не варто відмовляти собі в задоволенні випадкових примх, так як вже завтра для цього може не бути відповідних умов.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам сьогодні краще поставити на перше місце свій внутрішній спокій та благополуччя. В душі ви можете залишатися романтиком, але не варто широко демонструвати цей факт іншим. Замість погоні за зовнішніми результатами, зірки радять приділити увагу фізичному та психологічному самопочуттю. Бажано уникати занепокоєння, утомливих процедур. Безпечніше спостерігати за чужими пригодами, ніж особисто вплутуватися в авантюри. Найприємнішою новиною буде відсутність поганих новин.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям зірки обіцяють ще один день свободи та незалежності, нехай і в якійсь одній області. Якщо ви опинилися в атмосфері, що гармонує з вашими почуттями та переконаннями, не варто поспішати її залишати. Сьогодні малоймовірний строгий контроль, можна не побоюватися різкого погіршення самопочуття та інших неприємностей, що ускладнюють життя. Ваш дух підніме приємна подія, навіть якщо це всього лише дрібниця. Вдалий поворот подій буде багато в чому обумовлений вашими минулими захопленнями та досягненнями.

Риби (20.02 – 20.03)

Сьогодні Риби схильні до романтичного сприйняття дійсності. Чим масштабніше та привабливіше фантазії цього дня, тим більше підстав реалізовувати їх у віртуальному світі, наприклад, в комп’ютерній грі або в своїй уяві, так як в житті велика ймовірність зайти в глухий кут. Ви можете невірно оцінити свою місію, суть ситуації або наміри інших людей. У цей день не варто затверджувати плани, призначати важливі зустрічі, приступати до відповідальних справ, кардинально міняти стиль та статус.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.