Художниця з Умані провела зустріч в Кам’янському історико-культурному заповіднику

Опубліковано: 03.05.2018
Художниця з Умані  провела зустріч в Кам’янському історико-культурному заповіднику
В картинній галереї Кам’янського історико-культурного заповідника відбулася творча зустріч із самодіяльною майстринею, талановитою художницею із Умані Валентиною Василівною Мамчур. Інформує Кам’янський державний історико-культурний заповідник.

Живописом жінка займається лише чотири роки, але має досить велику колекцію – до 200 робіт.
В її картинах відчувається ліризм і закоханість у життя, що проявляється в жанровій різноманітності творів: натюрморти, пейзажі, жанрові та квіткові композиції – всі вони несуть в собі найтонші прояви жіночої душі.
Під час зустрічі підводилися підсумки конкурсу назв, який проводився під час експонування творів В. Мамчур в картинній галереї. Запропоновані варіанти дуже вразили авторку, адже деякі збігалися з її власним баченням. Було виділено 5 переможців, але всі запропоновані заголовки майстриня із задоволенням повезла до Умані, можливо, деякі з них будуть обрані для подальших виставок.

Художниця з Умані  провела зустріч в Кам’янському історико-культурному заповіднику

Відгуком на виставку творів Валентини Мамчур став вірш наукового співробітника заповідника заповідника Алли Єфремцевої та романс Таміли Чупак «Між іншим» на вірші Ліни Костенко.

Джерело: Нова доба

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.