Уманські студенти зустрілися з ліквідатором аварії на ЧАЕС

Опубліковано: 03.05.2018

Уманські студенти зустрілися з ліквідатором аварії на ЧАЕС

В рамках пам’ятних заходів, присвячених 32-й річниці найбільшої техногенної катастрофи, на факультеті фізики, математики та інформатики відбулася зустріч студентів із ліквідатором наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, учасником бойових дій, полковником у відставці, головою Ради ветеранів дивізії, співавтором книги «Герої Чорнобиля поруч» Миколою Максимовичем Поліводою.

Ведучі заходу розповіли історію катастрофи, що змінила радіаційну обстановку, екологію, долі людей не тільки на європейському континенті, а й у всьому світі. Микола Максимович як учасник тих страшних подій поділився із молоддю своїми спогадами та переживаннями. Розповідь ліквідатора змусила кожного із присутніх на зустрічі замислитись над неймовірно великими втратами, що понесли Україна та світ від вибуху ядерного реактора, та над безмежною мужністю багатьох тисяч наших земляків, які, ризикуючи своїм життям та здоров’ям, захищали людство від згубного впливу й подальшого розповсюдження радіації.

В ці дні на факультеті також діяла тематична книжкова виставка «Під полиновою зорею», оформлена заступником декана з виховної роботи Яною Усатюк спільно із працівником читального залу №3.

 

Джерело: Нова доба

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.