В Умані встановили інноваційну метеостанцію

Опубліковано: 03.05.2018

В Умані встановили інноваційну метеостанцію

Нещодавно в саду Уманського національного університету садівництва було встановлено метеостанцію «Інспектор Метео», виробником якої є компанія «Ай Ті-Лінкс», пише 04744.info з посиланням на УНУС.

Метеостанція «Інспектор Метео» використовується у практичному садівництві. З її допомогою можна планувати проведення сільськогосподарських робіт на конкретному об’єкті, а також запобігати захворюванням рослин та появі шкідників.

«За допомогою подібних метеостанцій садівник (фермер) має можливість протягом усього року стежити за погодними умовами на певному об’єкті (в саду, теплиці чи полі) в режимі онлайн, де б він не знаходився», ― зазначили у прес-центрі УНУС.

Метеостанція «Інспектор Метео» обладнана датчиками температури повітря, кількості опадів, напрямку та швидкості вітру, відносної вологості повітря, атмосферного тиску тощо. Якщо наступають критичні умови для розвитку сільськогосподарських культур, станція надсилає фермеру SMS-попередження.

Спостереження метеостанції використовуватимуть науковці УНУС, а також студенти університету під час лабораторних і практичних занять, написання курсових та дипломних робіт.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.