В Умані хлопець відібрав у шахрая зібрані кошти і перерахував їх на картку постраждалої в ДТП дівчини

Опубліковано: 04.05.2018

Уманчанин Анатолій Кучер відібрав гроші у шахрая, який обманним методом видурював їх у перехожих нібито собі на лікування, та перерахував на банківський рахунок дівчині, що нещодавно постраждала в транспортній пригоді і тепер потребує фінансової підтримки.

Повідомлення про шахрая Анатолій Кучер виставив на своїй сторінці у Фейсбук. Він попередив, що бачив молодого хлопця із забинтованими руками біля маганизу АТБ в районі автовокзалу, але той швидко втік, коли зрозумів, що його персона привернула увагу.

 кучер

Проте наступного дня шахрай працював вже на новому  місці: на перехресті вулиць Тищика-Європейська. Цього разу Анатолій встиг сфотографувати брехуна і змусив його зняти бинти.

В Умані хлопець відібрав у шахрая зібрані кошти і перерахував їх на картку постраждалої в ДТП дівчини В Умані хлопець відібрав у шахрая зібрані кошти і перерахував їх на картку постраждалої в ДТП дівчини

А відібрані у прохача кошти зарахував на картку тій людині, кому вони більше потрібні. Про це він прозвітував у спільноті Підслухано Умань у Фейсбук.

В Умані хлопець відібрав у шахрая зібрані кошти і перерахував їх на картку постраждалої в ДТП дівчини

 

Джерело: Рідний край

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.