В Умані поліцейські перевіряють перевізників

Опубліковано: 04.05.2018
В Умані поліцейські перевіряють перевізників

Поліцейські провели профілактичні заходи, спрямовані на виявлення порушень перевізниками. За фактами виявлених порушень складено адміністративні матеріали.

В Умані поліцейські перевіряють перевізниківНа території України триває операція під умовною назвою «Перевізник». Під час операції працівники поліції здійснюють перевірку перевізників, технічний стан транспортних засобів, справність аварійних виходів та розташування місць для сидіння пасажирів.

В Умані поліцейські перевіряють перевізниківЗ початку операції уманські поліцейські перевірили 81 автобус та склали 9 адміністративних матеріалів.

В Умані поліцейські перевіряють перевізниківПід час проведення перевірок були виявлені такі порушення: керування водієм транспортним засобом, який використовується для надання послуг з перевезення пасажирів, що має несправності, або технічний стан і обладнання якого не відповідають вимогам стандартів, правил дорожнього руху і технічної експлуатації, порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна, відхилення від визначеного маршруту руху, порушення правил посадки, висадки пасажирів, правил зупинки та стоянки.

В Умані поліцейські перевіряють перевізників

Сектор комунікації поліції Черкаської області

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.