Гороскоп на 5 травня

Опубліковано: 05.05.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Овнам доведеться аж до ночі зберігати концентрацію на цілі та мислити стратегічно. Необхідно самовладання. Важливо вчасно робити необхідне, але не менш важливо не робити та не говорити зайвого. Є ризик зіпсувати вдале протягом справ недоречними словами, вийшовши за рамки конструктивного спілкування або офіційних повноважень, затіявши суперечку з начальством, інстанціями, старшими. Різкість та критика чреваті розривом. Чи не найкращий день для співбесіди, вступу на посаду, пристрою на іншу роботу, інформує Ukr.Media.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям не варто втрачати впевненість у собі. Протягом дня можливі конфліктні моменти, але все завершиться з користю для вас, якщо ви збережете витримку та гідність. Зірки підказують, що на вашому боці сьогодні або закон, або інші люди, і радять не звертати з обраного шляху без вагомих підстав. Окремі ускладнення не виключені при судових розглядах, публікації важливих матеріалів, оформленні документів, в ході робочих нарад, в процесі контактів з іноземцями, в дорозі.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам краще провести цей день в бойовій готовності. Зростає ймовірність ризиків, криз, суперечок з друзями, колегами та офіційними особами, перешкод в дорозі та під час проведення складних робіт. Не виключено знайомство при критичних обставинах. У рішенні проблем необхідні сміливість та оперативність, загальна технічна і психологічна підготовка. У розмовах варто пам’ятати, що стислість не тільки сестра таланту, але іноді і гарантія порятунку, не варто витрачати час на довгі пояснення.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам не варто послаблювати пильність в переговорах і потенційно конфліктних ситуаціях. Варто бути готовими до критики, протесту, іншої негативної реакції. Важливо ладити з партнерами, начальством та близькими, не звертати дрібні розбіжності заради цілісності союзу. Спілкування буде конструктивним, якщо ви тримаєте себе в руках, а сильна сторона не зловживає владою. Сперечатися з системою або впливовим опонентом сьогодні собі дорожче. Не варто вступати в конкуренцію або в тяжбу, укладати договір.

Лев (24.07 – 23.08)

Львів чекає клопіткий день. Термінова справа або інша обставина змусять діяти в бадьорому темпі та іноді йти на локальний конфлікт. Зростає ризик суперечок з колегами та персоналом, збоїв зв’язку або графіка, складнощів при спробі надати послугу або скористатися сервісом. Гарантією успіху може стати майстерність у поводженні з інструментами, акуратність при проведенні медичних маніпуляцій, обачність при контакті з агресивними тваринами. Важлива безпека при технічних роботах.

 

Діва (24.08 – 23.09)

Сьогодні один з тих днів, коли розумним та дисциплінованим Дівам відмовляє логіка та здоровий глузд. Найбільш складним день буде для молодих і недосвідчених Дів. При вдалих початкових обставинах, є ризик нашкодити собі своєю ж нестриманістю. Вас може підвести нетерпіння або незалежність, ви можете бути швидкі на уїдливу критику, суб’єктивні висновки та передчасні дії. Рішучість і тяга до ризику вітаються, якщо ви застосуєте їх в потрібний момент в оптимальній дозі.

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам день дасть привід для занепокоєння або імпульс до термінових дій. Можливі суперечки з колегами, начальством, чоловіком, домочадцями, з конкурентами в боротьбі за житло, територію, бізнес. Проблем буде менше, якщо ви маєте план і страховку, володієте професійним досвідом і адміністративно-господарським талантом, захистили свої права і володіння, дотримуєтеся правил безпеки. Небажано проводити експерименти, починати справу з нуля, вступати в боротьбу, оформляти документи на будинок або машину.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіони сьогодні можуть зіткнутися зі складнощами, перебуваючи за кермом, ведучи переговори або ділову переписку. Імовірність пригод вище, якщо ви постійно в роз’їздах, підтримуєте активні контакти, займаєтеся бізнесом, пов’язаним з доставкою та наданням інших послуг. Також, сьогодні зростає ризик конфліктів з попутниками, родичами, колегами. Можливі клопоти у зв’язку з автомобілем, здоров’ям, утриманням тварин. У вашу користь будуть авторитетний тон, мобільність, підприємливість.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільців зірки попереджають про підвищену ймовірність ділових та фінансових ризиків. Сьогодні легко опинитися в ситуації, коли за будь-який промах ви відповідаєте своїм гаманцем. Рекомендується уникати незахищеної передачі даних, швидких угод. Краще не користуватися неперевіреними платіжними сервісами та торговими майданчиками, не піддаватися першому азартного імпульсу. Не варто поспішати з придбанням техніки та інструментів. У разі термінової покупки бажано протестувати товар, «не відходячи від каси».

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам належить провести день в атмосфері зростаючої напруги. Мобілізації всіх сил може зажадати професійне завдання, робоча ситуація, домашній аврал. Є небезпека спровокувати суперечку своїм вчинком. Зростає ризик зіткнутися з критикою в близькому колі, агресивно налаштованими домочадцями. Якщо ваші володіння або права не перебувають у безпеці, доведеться їх захищати. Не варто займатися необов’язковими питаннями, пов’язаними з житлом і автомобілем, вести нетермінові переговори.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям варто подвоїти уважність та акуратність в дорозі і в ході спілкування. Будь-яка взаємодія з оточенням сьогодні може викликати конфлікт, будь-яку справу можуть ускладнити технічні збої або спалахи невдоволення. Не варто брати участі в суперечках та підливати масла у вогонь, якщо ситуація не зачіпає вас безпосередньо: в результаті, ви ризикуєте незаслужено постраждати або витратити багато сил, отримавши скромну віддачу. Небажані ініціативи, пов’язані з переговорами, поїздками, наданням послуг.

Риби (20.02 – 20.03)

Сьогодні Рибам варто частіше орієнтуватися на інтуїцію, особливо, якщо вона підкріплена життєвим та професійним досвідом. Саме чуття підштовхне вас до вірного рішення, наприклад, підкаже, коли краще припинити роботу або перервати переговори. Варто прислухатися до свого внутрішнього голосу, якщо він радить відкласти поїздку, візит, покупку, відправлення листа або старт наміченої справи. Найбільш безпечна політика поміркованості. Не варто занадто активно включатися в колективні справи, чужі дискусії.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.