В Умані нагородили переможців Міжнародної олімпіади з англійської мови

На початку лютого учні сьомих класів Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 – колегіум» та Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 спільно з польськими однолітками брали участь у Міжнародній олімпіаді з англійської мови. Нещодавно було оголошено переможців серед уманських школярів.

olimpiada8

3 травня на базі Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 – колегіум» відбулася батьківська конференція «Сім’я та школа — два крила, що несуть дитину». Про це йдеться на сайтівиконавчого комітету Уманської міської ради.

olimpiada1

На заході був присутній директор школи №3 міста Гнєзно (Польща) Радослав Собков’як, начальник відділу освіти Оксана Мельник, викладачі факультету іноземної філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, учні та педагоги Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14.

olimpiada2

Під час конференції відбулося нагородження учасників V Міжнародної олімпіади з англійської мови, у якій брали участь семикласники міст Умань та Гнєзно (Польща).

olimpiada3

«Міжнародна олімпіада доводить спільність інтересів дітей у Польщі та Україні, демонструє високий рівень зацікавленості вивченням англійської мови. Діти з великим інтересом та бажанням виконували завдання з аудіювання, читання та граматичний текст», — зазначається у повідомленні прес-служби виконавчого комітету.

olimpiada4

Олімпіада проводилася з метою розвитку позитивної конкуренції серед дітей, а також зміцнення дружби між польськими та українськими учнями.

olimpiada9

olimpiada8

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.