Гороскоп на 6 травня

Опубліковано: 06.05.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Для Овнів велика частина дня може пройти в атмосфері нервозності, суєти та поспіху. Імовірність занепокоєння і додаткових навантажень підвищується, якщо ви здаєте проект, намагаєтеся надолужити згаяне або відстрочити неминуче. Пік активності очікується вранці, але одночасно це і найбільш конфліктний час доби. Зірки радять сфокусувати увагу на головному, щоб не витрачати час і сили на вирішення другорядних завдань. Також, краще залишатися реалістом і не намагатися взяти неприступну фортецю, інформує Ukr.Media.

Телець (21.04 – 21.05)

Сьогодні спокій Тельців залежить від включеності в події. Якщо вам дорога душевну рівновага, досить скоротити контакти з зовнішнім середовищем, наприклад, відключити телефони та рідше заглядати на новинні сайти. Краще не вирушати в дорогу, не знайомитися. Опинившись в атмосфері загальної нервозності, не варто піддаватися паніці таі приміряти негативні сценарії на себе: швидше за все, вас вони не стосуються, або зачіпають ваші інтереси частково. До кінця дня зміниться настрій або обстановка.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Початок дня виявиться для близнюків не дуже комфортним. Висока ймовірність невідкладних клопотів, гострого занепокоєння, ділових проблем. Зірки радять не відкладати рішення насущного питання, інакше навіть звичайна робоча ситуація може перетворитися в кризову і створити вам додаткові проблеми. Новий поворот подій і вдалу розв’язку обіцяє вечір, в цей час вас чекає допомога, перемога чи розради. Ви почнете дивитися на справу інакше, зможете отримати з неї вигоду або забути про свою пригоду.

Рак (22.06 – 23.07)

Для Раків найбільш напружена перша половина дня. В цей час висока ймовірність атак з боку, загострення конфліктів, буде нелегко тримати нейтралітет. Не варто реагувати на чужі випади, зачіпати болючі точки партнера, провокувати противника. До вечора ситуація зміниться, але обачність залишиться актуальною аж до ночі. Це не кращий момент для появи в новому колективі, виступів перед аудиторією, перебування в незнайомому і ворожому середовищі. Варто уникати будь-яких починань.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам краще налаштуватися на рутинний лад і не дозволяти позбавляти себе точки опори. Технічні, побутові і службові труднощі бажано сприймати як робочі ситуації і вирішувати, по можливості, швидко. Інтенсивний темп і концентрація на конкретному завданні допоможуть зберігати психологічну рівновагу, уникати дратівливості. Якщо ви залучені емоційно і перейшли на особистості, до вечора конфлікт вступить на нову стадію і придбає глобальний масштаб, а до того ж, може постраждати ваша справа або самопочуття.

Діва (24.08 – 23.09)

Перша половина дня може стати для Дів періодом випробувань. Можливо, вас в черговий раз перевірять на оперативність, винахідливість, технічну грамотність, загальне самовладання. Зірки підказують, що у вас є всі шанси для блискучої перемоги, але радять співставляти бажання і можливості, не втрачати почуття реальності. В іншому випадку, до вечора вас чекає перевтома або нездужання, ви можете опинитися не готові до того самого нового сприятливого повороту подій, на який розраховували.

Ваги (24.09 – 23.10)

Ранок для Терезів навряд чи буде безхмарним. Вечір, навпаки, обіцяє багато приємного, але якщо до кінця дня ви виб’єтеся з сил, вам буде важко насолоджуватися ситуацією в повній мірі, тому бажано розраховувати навантаження. У конструктивному варіанті, вдень вас чекає цілеспрямована корисна робота, «полем бою» може стати ваш будинок, кабінет, будівельний або виробничий майданчик. У більш складних випадках, досягне чергового піку конфлікт, можливі сімейні, професійні чи побутові негаразди.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

На початку дня Скорпіонам варто бути акуратніше в дорозі та в ході технічних робіт, проявити більше самовладання в спілкуванні. Енергія, спрямована і сфокусована належним чином, допоможе прискорити справу і закінчити роботу раніше. При правильному виборі вектора уваги і точки докладання зусиль буде виправданий ризик. Нестриманість, навпаки, чревата конфліктами місцевого масштабу, що перешкоджають прогресу. При технічних чи інших кризах, кардинальної зміни ситуації варто чекати не раніше вечора.

Стрілець (23.11 – 21.12)

У першій половині дня Стрільцям належить вміло і вправно вести справи. Небажано розпоряджатися коштами, порушувати баланс доходів і витрат, різко міняти економічну політику. Якщо у вас мало досвіду, не вистачає знань і немає тямущих помічників, краще не ризикувати і обмежитися рядовими клопотами: починання, яке покоїться на настільки ненадійному фундаменті, навряд чи дасть хороший результат. Увечері можна змінити обстановку, приділити більше уваги спілкуванню, не завадить поцікавитися свіжими новинами.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам важливо вибрати вірну лінію поведінки в першій половині дня. Не відмовляючись від активності, бажано поєднувати її з обережністю і самовладанням. Варто уникати агресії, імпульсивності, неконтрольованої запальності, сьогодні ці якості чреваті конфліктом, збитком або травмами, болями. Вам може стати в нагоді технічна майстерність, фізична спритність, ділова кмітливість. Зробивши все, що в ваших силах, важливо вчасно зупинитися, інакше будь-які зусилля почнуть приносити протилежний ефект.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям варто планувати важливі справи і особливо контакти на вечір. Днем занадто багато перешкод до здійснення бажань, може підвести самопочуття. Краще утриматися від ініціативи будь-якого роду, від продовження розмови або поїздки, від експерименту за старою схемою. В кінці дня обставини покращаться, підніметься настрій, з’являться ідеї, як відмінно провести вечір. Це хороший момент для культурного заходу, знайомства, побачення. Єдиною потенційною небезпекою стануть надмірності.

Риби (20.02 – 20.03)

Увагу Риб сьогодні може залучити драматична подія в групі, будь-який злободенний аспект професійного або громадського життя. Власними справами краще не займатися, велика ймовірність втратити щось важливе і витратити час вхолосту. Рекомендується обережність при проведенні експерименту, він піде по одному з найгірших сценаріїв. День залишить яскраві враження у соціально активних Риб, схильних брати участь в колективних подіях і небайдужих до долі прогресивних ідей.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.