Гороскоп на 7 травня

Опубліковано: 07.05.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Сьогодні Овни налаштовані оптимістично і схильні будувати великі плани. Багатьом Овнам захочеться заглянути в майбутнє, підтримати зв’язок з однодумцями, взяти участь в колективному заході. Це вдалий день для контактів, вірогідний підвищений інтерес до думки друзів та відгуку аудиторії, соціального фону. Можливі несподівані вкладення та придбання. В атмосфері цієї доби розквітнуть романтичні симпатії, любовні почуття буде підживлювати спільне захоплення або наявність спільних знайомих, інформує Ukr.Media.

Телець (21.04 – 21.05)

День підживлює самолюбство Тельців, змушує багато робити напоказ або мріяти про славу, популярність. Вас може надихати або дратувати чужий успіх. Зіткнення ідей або яскравих концепцій піде на користь вашому союзу, якщо він являє собою альянс друзів і творчих особистостей. Варто бути уважнішими честолюбним амбітним Тельцям: те, що здається удачею, може втрачати актуальність та стрімко йти в минуле, не варто жити вчорашнім днем і спиратися на морально застарілі цінності.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Більшості Близнюків сьогодні забезпечено якщо не велике, то мале щастя. Можна зробити ставку на особисту привабливість, талант, везіння. Доля вбереже від прикростей і зведе до мінімуму наслідки ілюзій. Ідеальним джерелом натхнення стануть заняття та місця, пов’язані з красою, естетикою, гармонією. Слушна нагода для пошуків стилю, поліпшення зовнішності, вибору одягу та парфумерії. Вдалий момент для знайомств, розширення зв’язків, побачення, примирення, розваг, творчості.

Рак (22.06 – 23.07)

Раки проведуть день чудово, якщо не зациклені на собі. Є умови для легких контактів, об’єднання на ґрунті спільних інтересів, вираження дружніх симпатій, обміну новинами. Можна оживити любовний сюжет, додати популярності блогу, бізнесу або творчій ідеї. Дружба та приятелювання можуть бути пов’язані з невеликими вкладеннями і жертвами, зате друзі охоче прийдуть на допомогу в нештатній ситуації. Можна вдало вирішити питання з податком, внеском, банківським рахунком. Небажані рядові покупки.

Лев (24.07 – 23.08)

Сьогодні у Львів є можливість підтримати партнерські та дружні відносини, а якщо вони залишають бажати кращого, то заново налагодити їх. Це вдалий день для відвідування публічних заходів, переговорів, виступи перед аудиторією. Однак на цьому шляху є і підводні рифи, про які зірки не радять забувати. Гармонія буде порушена, якщо не збалансовані інтереси, якщо ви занадто авторитарні, затьмарюєте інших своїми талантами, претендуєте на особливу увагу або на додаткові блага.

 

Діва (24.08 – 23.09)

Початок дня вселить Дівам оптимізм, але зростання можливостей на ділі може обернутися зростанням зайнятості. Зростаюча захопленість справою не дозволить вам ні відпочити, ні повноцінно зайнятися чимось ще. Досить імовірний сценарій, при якому будь-яка розпочата справа захопить вас цілком. На щастя, такий поворот подій виявиться тільки на краще, наприклад, дозволить вам несподівано легко залагодити одне з обридлих «хворих» питань. Попутно, ви зможете підтримати дружні стосунки з колегами або начальством.

Терези (24.09 – 23.10)

Сьогодні зірки мають намір радувати Терезів окремими приємними подіями або загальним гармонійним фоном життя. День гарний для відпочинку, любові, дружніх зустрічей, творчості. Варто провести час далеко від рутинної обстановки, в креативній атмосфері. Будь-яке заняття або захід здатний придбати незапланований масштаб, але несподіванки будуть компенсовані чимось хорошим. Матеріальні та душевні вкладення обернуться прибутком, знахідкою, додатковими задоволеннями або іншим позитивним ефектом.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Сьогодні Скорпіонам знадобиться почуття міри. Це хороший день, якщо ви готові трохи знизити запити і не претендуєте на особливе становище. В іншому випадку, ваші переконання або потреби зіткнуться з чужими, через що може постраждати мир в родині, гармонія в шлюбі або згода в команді. Основою гарного спілкування будуть дружелюбність та поблажливість. Цей день змушує звернути увагу на будинок, побут, віртуальну територію, або на відносини з сім’єю, партнером, публікою, однодумцями.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Цей день робить Стрільців товариськими, дає шанс познайомитися, викликати симпатію, налагодити діалог. Одночасно, обстановка здатна загострити ваші приховані пристрасті та авантюрні нахили, змусити цікавитися не тільки очевидним і загальнодоступним, але і незвичайним, забороненим. У всьому, що стосується ваших таємних амбіцій та екзотичних смаків, вам буде важче знайти друзів. Не рекомендується використовувати цю добу для вирішення стратегічних фінансових завдань і задоволення чисто практичних потреб.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогів день схиляє до незвичайних заходів. Можливо, до них вас підштовхнуть новини або контакти з друзями. Вірогідні знахідки, непередбачені подарунки і грошові надходження, але і статті витрат будуть не зовсім стандартними. Не виключена раптова тяга до благодійності, додаткових витрат, екзотичних або остромодних придбань, оновленню графіка або меню, апгрейду електроніки. Може виникнути бажання вкластися в загальний проект не тільки інтелектуально та емоційно, а й фінансово.

Водолій (21.01 – 19.02)

Для Водоліїв це день гармонії і примирення з дійсністю. Не варто відмовлятися від можливостей, пов’язаних з відпочинком, спілкуванням, творчою самореалізацією, пропускати мить показати свою симпатію, розвитку роману. Приємна обстановка може позбавити відчуття міри, проте по справжньому небезпечні для вас сьогодні лише явні зловживання. Зрослі апетити можуть диктуватися самолюбством, довгим утриманням, бажанням виграти приз. Не варто прагнути домінувати над тими, кого ви щиро любите.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам варто звернути увагу на зовнішній фон, колективні процеси. Сьогодні добре змінити обстановку, побувати в незвичайному місці, відвідати оригінальний захід. Не варто залишати без уваги власний сайт, особливо, якщо ваша мета – його монетизація. День вдалий для неформальних контактів, сприяє знайомствам та вільному спілкуванню в невимушеній атмосфері, але при цьому краще не проштовхувати безпосередньо свої особисті інтереси. Корисно збирати інформацію про новинки і останні тенденції.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.