Молодіжний камерний хор з Умані відзначили на Міжнародному фестивалі

Опубліковано: 07.05.2018

Молодіжний камерний хор Уманського державного педагогічного університету презентував свою творчість на ХІІІ Всеукраїнському відкритому фестивалі хорового мистецтва «Жайвір скликає друзів».

За високу професійну майстерність та збереження традицій української хорової культури колектив нагородили дипломом. Про це йдеться у повідомленні прес-центру УДПУ.

Керівником Молодіжного камерного хору є викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін УДПУ Оксана Прокулевич.

00

Фестивальний концерт проходив у Будинку органної та камерної музики у Львові. Під час заходу свою майстерність презентували понад тридцять хорових колективів з різних куточків України.

2

«Триденна програма фестивалю була надзвичайно насиченою та цікавою: фестивальний виступ, семінари-практикуми, майстер-класи, конкурс молодих диригентів, мистецькі зустрічі, цікаві екскурсії», ― зазначили у прес-центрі УДПУ.

4

Участь у фестивалі також брали студенти факультету мистецтв УДПУ Віталій Михайленко та Володимир Богуславський (клас старшого викладача кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Ольги Козій). За результатами конкурсу молодих диригентів-хормейстерів Володимир Богуславський виборов ІІІ місце.

65
7

 

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.