Гороскоп на 8 травня

Опубліковано: 08.05.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Овни сьогодні прагнуть бути серед людей, і це їм вдається, що не виключає відчуття нерозуміння та ситуацій «самотності в натовпі». І все ж не варто відмовлятися від спілкування, воно буде вкрай корисним. Варто відокремлювати актуальні теми від застарілих: те, що ви звикли вважати цікавим, може незабаром втратити значення. Все, що пов’язане з видам на майбутнє, зараз бажано розглядати не тільки з ідеологічних, а й з фінансових позицій, так як без міцної бази ідеї будуть нежиттєздатними, інформує Ukr.Media.

Телець (21.04 – 21.05)

Сьогодні Тельці небайдужі до маркерів успіху соціального, особистого та професійного. Тельцям, які всерйоз стурбовані рівнем своєї популярності, зірки радять підтримувати постійний зворотний зв’язок з цільовою аудиторією. Варто стежити за відгуками про себе і за іншими красномовними показниками, наприклад, відвідуваністю особистого сайту, кількістю лайків під своїми фото. Що стосується конкретних акцій, спрямованих на самопіар, то тут головне – не перестаратися і не виступити занадто рано.

Близнюки (22.05 – 21.06)

День стане святом для Близнюків, які скучили за контактами та фліртом. Вчорашні позитивні тенденції отримають продовження, яке вас порадує. Це вдалий час для підтримки дружніх і романтичних зв’язків. Можна задовольнити інтерес до моди, мистецтва, прогресивним світовим тенденціям. Викличе інтерес тема подорожей. У справах практичних оптимізм часом буде надмірним, задоволення від приємного спілкування і позитивні новини можуть перешкодити вам побачити ситуацію правдиво і об’ємно.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам сьогодні буде корисно опинитися в незвичному для себе середовищі, в суспільстві оригінальних особистостей або в атмосфері нових ідей. Якщо ви потрапили в подібну обстановку, не варто поспішати її залишати: протягом дня можна дізнатися чимало цікавого, отримати шанс доповнити свою освіту, залагодити ще одне злободенне питання або розвинути відносини. Неприємності торкнуться вас лише злегка, або зовсім пройдуть стороною. Ключ до успіху – товариськість. Заслуговують на увагу соціальні та фінансові новини.

Лев (24.07 – 23.08)

Для Львів важливі питання партнерства, дружби, репутації, популярності. Підтримати потрібний імідж і зворотний зв’язок вам допоможуть товариськість та толерантність, але в значущих ситуаціях цього може стати мало. Заради любові публіки, довіри друзів і спонсорів, гармонії в шлюбі доведеться чимось поступитися, інакше загостриться боротьба самолюбства, ідей, матеріальних амбіцій, територіальних інтересів. У креативній сфері, в ціну успіху може увійти відмова від частини творчих ідеалів на догоду моді та популярним смакам.

 

Діва (24.08 – 23.09)

Сьогодні Дівам не варто шкодувати часу і душевних сил на рутинні справи. Займаючись ними, можна отримати найоригінальнішу та свіжу інформацію, а заодно і підтримати корисні зв’язки. Не варто зупинятися, проводячи той чи інший стихійний експеримент: в його ході ви зумієте значно розширити свій кругозір, а звичні речі несподівано побачите в досить нетривіальному ракурсі. Відповідний день для інтенсивної роботи за комп’ютером, відвідування соцмереж. Можливе активне службове та особисте листування.

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам небеса дарують ще один день свободи. Перш за все, це свобода спілкування, не варто пропускати прекрасний час для обміну ідеями, виразу симпатій. Зірки радять уникати банальностей, в звичні сценарії не завадить внести частку незвичайності, креативу. День підживлює дружбу, любов, творчу єдність, відносини батьків та дітей. Взаємну симпатію посилить спільна пригода, гра, робота над неординарним проектом. Зустрічі і переговори пройдуть набагато краще в неофіційній обстановці.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Для Скорпіонів сьогодні значима домашня обстановка, атмосфера в сім’ї або в колі однодумців. На першому місці аж до ночі залишаться колективні інтереси та потреби, ваші особисті смаки можуть виявитися відсунуті на другий план. Однією з найприємніших сторін дня буде спілкування. Час пролетить непомітно, якщо поруч друзі, а ви людина компанійська і гостинна. Хороший момент для дрібних оновлень, роботи за комп’ютером, підтримки мережевих контактів. Продуктивний день для фрілансерів.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільцям день обіцяє приємні новини, дає можливість стежити за інформаційним потоком і розвивати цікаві знайомства. Це хороша доба для поповнення особистого портфеля ідей та багажу знань. Велика ймовірність вдалих зустрічей, нестандартних знахідок. Добре спілкуватися з соратниками по незвичайному хобі, обговорювати командні стратегії, фліртувати, моніторити новинні сайти, збирати відомості з оригінальних джерел, займатися розсилками та опитуваннями, вести переговори в неофіційній атмосфері.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Сьогодні зірки радять Козерогам обмежитися невеликими експериментами, збором відомостей та спілкуванням на цікаві теми. Масштабні дії можуть виявитися не дуже вигідними для вашого сьогодення і майбутнього, особливо, якщо ви почнете їх під впливом середовища, реклами, порад друзів або сплеску власного нетипового настрою. Виявляться цілком вдалими дрібні оригінальні покупки, що не загрожують виконати пролом у вашій кишені, але в той же час будуть корисні вам в роботі або в побуті.

Водолій (21.01 – 19.02)

Для Водоліїв це день хороших новин, приємних контактів, дрібних знахідок. Гармонійна атмосфера позитивно відіб’ється на вашому психологічному стані і дозволить вам відчувати себе значно впевненіше в будь-якій ситуації, пов’язаній зі спілкуванням. Вам може підняти настрій лист, пропозиція, жарт, комплімент або позитивна новина. Зірки радять не пропускати вдалий момент, якщо ви хочете висловити симпатію, налагодити зв’язок, поділитися ідеєю. Корисно побути на свіжому повітрі.

Риби (20.02 – 20.03)

У цей день зірки радять Рибам плисти за течією, а в якості своєї основної політики вибрати товариськість, дружелюбність та лояльність. Спроба розгорнути обставини в свою користь або вплинути на чужу волю не дасть результату. Перевага сьогодні на стороні інтелекту, а не емоцій. Можна задовольнити цікавість, розширити старі уявлення про людей, світ та перспективи на майбутнє. Добре вивчати прогресивні тенденції, обмірковувати і обговорювати різні програми оновлення та оптимізації.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.