Молоді українські кінематографісти презентували в Умані свої фільми

Опубліковано: 08.05.2018

В Уманському державному педагогічному університеті ім. П. Тичини відбулася зустріч з молодими кінематографістами ― студентами Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, які презентували фільми власного виробництва.

dsc-5872

Об’єднання «RGB Film» підготувало для показу в Умані життєві комедії та драми, а також кінороботи про історичні події та відомих особистостей. Зокрема, фільми про події 30-х років Харкова, 45-х років Ужгорода, історії Леоніда Бикова, Андрія Кузьменка (Скрябіна) та В’ячеслава Чорновола. Про це йдеться у повідомленні прес-центру УДПУ.

00 1

«Стрічки демонстрували оригінальний погляд нового покоління українських кінематографістів на сучасні проблеми. Це нові обличчя і актуальні теми, заперечення традицій і пошук іншості. У роботах молодих митців містика переплітається з натуралізмом, а трагічне ― з іронією. Вони знімають про те, що справді хвилює кожного і те, про що інші мовчать», ― зазначається у повідомленні.

Місто Умань стало одним з перших, де відбувся показ фільмів молодих кінематографістів. Це не випадково, адже засновниця об’єднання «RGB film» Марина Бойко народилася на Тальнівщині та навчалася в Уманському НВК – педагогічному ліцеї.

dsc-5862

Учасники об’єднання «RGB Film» є лауреатами та переможцями українських та міжнародних фестивалів. Об’єднання співпрацює з мистецькими організаціями в Україні, Польщі та Молдові. У планах кіномитців ― реалізація проектів, спрямованих на розвиток популярного українського кіно у різних жанрах та формах.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.