Гороскоп на 9 травня

Опубліковано: 09.05.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Сьогодні зірки радять Овнам підключати до будь-якої роботи такі потужні інструменти, як інтуїція та уява. Спрямовані належним чином, ці якості дозволять вам відчувати другий і навіть третій план ситуації, а значить, вибирати більш правильну тактику і коротший шлях до мети. В якусь хвилину вам може сподобатися усамітнення. Створити потрібний настрій допоможе музика, але не варто занадто часто слухати сентиментальні мелодії, вони можуть відвернути вас від насущної справи в невідповідний момент, інформує Ukr.Media.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельці сьогодні інтуїтивно відчувають, як саме їм слід вчинити в ситуації, що склалася, але протягом дня щось не раз буде збивати їх з курсу. Можливо, це будуть випадкові примхи, яким важко протистояти, або зовнішні впливи, від яких не виходить позбутися. Не виключені помилкові фантазії, часті коливання. Щоб не звернути з потрібного шляху, будь-які більш-менш важливі рішення в цю добу краще приймати на самоті, зробивши паузу в справах і прислухавшись до свого внутрішнього голосу.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам сьогодні може здатися, що збуваються мрії, або в житті з’являються нові перспективи. Зірки підказують, що в цю добу легко помилитися, є ризик стати жертвою ліні або ілюзій. Не варто гнатися за примарними цілями, уявним комфортом, хибними цінностями, придуманою любов’ю. Намагаючись заради себе, ви насправді можете торувати стежку іншим. Щоб домогтися відчутного стійкого результату, краще спертися на надійні методи, перевірені інструменти, офіційні інструкції.

Рак (22.06 – 23.07)

У Раків сьогодні загостриться інтуїція, в рази підвищиться сенситивність. Тонке чуття дозволить більшості Раків вгадувати «шостим почуттям», що їх обманюють, і вчасно йти з помилкового шляху. Не підведуть і зовнішні обставини: в цей день вони складаються дуже сприятливо. З’являється можливість законним чином просунутися навіть в самій безнадійній на вигляд справі. Зростає ймовірність удач далеко від дому. Духовний пласт життя може стати важливіше матеріального. Один із секретів успіху – мовчання.

Лев (24.07 – 23.08)

Сьогодні зовнішнє благополуччя Львів залежить від благополуччя душевного та духовного. Позитивно вплине здорова та стабільна психологічна атмосфера в будинку, сім’ї, навколишньому середовищі. Вдалі заняття, пов’язані з самотою. Зоною ризику в цей день є фінансова сфера: не варто робити важливі покупки і вкладати кошти, особливо, якщо ви в чомусь не впевнені. Також, в цю добу може виявитися хитким грунт в справах любовних, є небезпека прийняти скороминущу примху за справжнє почуття.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам сьогодні важливо підлаштуватися до пануючої навколо атмосфери або відчути настрій конкретних людей. У відносинах краще уникати пояснень, нав’язливих розпитувань та інших форм активного вербального контакту. Не варто покладатися на почуття, інтуїцію, гру уяви, такий фундамент теж буде не дуже міцним. Вірячи, що контролюєте ситуацію, ви ризикуєте стати жертвою спокуси або самообману. Набагато важливіше готовність незримо бути поруч і залишатися для потрібних людей надійним «плечем».

Терези (24.09 – 23.10)

Сьогодні Ваги схильні бути мрійниками та ідеалістами. Більшості Терезів це додасть чарівності, а заодно допоможе не помічати життєвих труднощів і у всьому бачити позитивну грань. У ділових ситуаціях і в побуті ця обставина відіграє не найкращу роль: кручені в хмарах, ви можете легковажно проігнорувати підозрілі обставини або забути виконати свій прямий обов’язок. Недбалість здатна негативно позначитися на здоров’ї, особливо, якщо ви перебуваєте поза звичних рамок, далеко від дому.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Для Скорпіонів це гармонійна та вдала доба. На тлі загального передбачуваного ходу подій можливі хвилини нестабільності: романтичні моменти, періоди коливань і подвійності. Збивати вас з «шляху істинного» може партнер або людина, якій ви симпатизуєте. Вірність своїм переконанням може змінюватися пошуками різноманітності та новизни, особливо, якщо ви схильні до зовнішніх впливів та не можете встояти проти спокус. Можливо легковажне ставлення до кохання, грошей або плодів творчості.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Сьогодні Стрільці чутливі до домашньої обстановки і до психологічної атмосфери, що панує в близькому колі. Велику роль може зіграти сімейний уклад, або заведений порядок в тому місці, яке ви зараз вважаєте своїм будинком. День сприятливий, якщо ви шукаєте притулку, глибокого душевного розуміння або справжнього духовного єдності. Якщо ж вас ваблять легкі пригоди і ні до чого не зобов’язуючі відносини, ви ризикуєте непомітно для себе опинитися в пастці, тупику або подвійній ситуації.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам день дозволяє балансувати між протилежними станами, наприклад, м’якістю та грубістю. Дисциплінованість і вірність обов’язку не завадять вам глибоко відчувати або тренуватися в проявах емпатії. Зірки радять не відхилятися від стандартної програми занадто явно і слідувати правилу «справі час, потісі година». Можна урізноманітнити життя цікавими враженнями, прослуховуванням улюбленої музики або переглядом фільмів, але спочатку все ж краще зробити основні справи.

Водолій (21.01 – 19.02)

Сьогодні Водоліїв можуть відвідувати суперечливі емоції, які їм зазвичай не властиві. Влюбливі, чутливі, легковажні та марнотратні Водолії потребують додатково стримуючий чинник, надійно захищає від необачних вчинків. Успішно вести справи допоможе інтуїція, помножена на обережність. Перш ніж витрачати гроші, варто оцінити бюджет і розставити пріоритети. День гарний для кулінарних експериментів і надмірностей, але бажано ретельніше вибирати для них продукти та напої.

Риби (20.02 – 20.03)

У цей день Риби в привілейованому становищі, хоча можуть не відразу це помітити. Уява, чуття та чутливість, якими вас обдарувала природа, вдало доповнені реальною можливістю отримати своє на законних підставах. Вам варто використовувати її для отримання чогось стратегічно важливого, не розмінюючись на дрібниці. Вашими негативними рисами можуть стати мінливість та недбалість. Краще не робити покупки для себе і для будинку, не варто вибирати житло, підшукувати партнерів та компаньйонів.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.