Гороскоп на 10 травня

Опубліковано: 10.05.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Овнам варто проявити завзятість та не зупинятися на досягнутому. Домогтися свого сьогодні допомагає віра або моральна підтримка ззовні. Аж до ночі є шанс щось доповнити, компенсувати, реабілітуватися. Повне занурення в роботу необхідно, якщо ви здаєте проект. В цьому випадку, краще мінімізувати контакти зі світом, залишити «за бортом» випадкові розваги. День вдалий для приватних справ, ризикованих акцій, робіт на закритій території, сприяє рятувальникам, хімікам, медикам, інформує Ukr.Media.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям варто зробити ставку на партнерство. У співпраці, особливо знайомій та перевіреній, вдасться домогтися більшого. Багато дасть союз, заснований на загальних переконаннях, сексуальному тяжінні, заступництві. Незважаючи на відволікаючі фактори та власну неуважність, є всі шанси на успішний результат будь-якої справи. На вас буде працювати збіг обставин чи результат колишніх зусиль. Можна успішно попрацювати на майбутнє. Краще утриматися від спокуси випадкових витрат, легких розваг, інтриг.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Сьогодні Близнюками можуть управляти одночасно емоції та борг. Можливо прагнення комусь допомогти, взяти на себе частину чужих клопот. Вдала доба, якщо ви працюєте на інших: надаєте послуги, займаєтеся благодійністю. Поряд з благими поривами, день здатний породити ілюзії. Вам може змінити смак. Є ризик опинитися в полоні хибних почуттів, невірно розпорядитися грошима, потрапити в сумнівне становище. Ініціативи небажані, але розпочате краще довести до кінця.

Рак (22.06 – 23.07)

Сьогодні Раки схильні вірити в підтримку згори, і не дарма. Багато подій будуть схожі на диво, але ви зумієте частково передбачити їх, завдяки інтуїції. Легкі непорозуміння будуть прийнятною платою за велику удачу. Отримають нову їжу ваші емоції та фантазії, глибокий слід може залишити сон, фільм, музика, випадкова романтична пригода. Можна втілити мрію в реальність. Хороший день, якщо потрібно зам’яти сварку, обійти «гострі кути», зміцнити схожість ідеалів і переконань в партнерстві.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам важливо управляти емоціями. Зірки радять не придушувати, а розвивати сенситивність: тренувати чуття, прислухатися до тонких відчуттів. День підкреслить нюанси духовного або сексуального життя, і одночасно дає натхнення для вирішення непересічних практичних завдань. Завдяки щасливому випадку, можна вдало вирішити стратегічне питання, пов’язане з охороною, податком, іпотекою, частковою власністю, фінансуванням проекту або бізнесу, технічним сервісом, банківським обслуговуванням.

 

Діва (24.08 – 23.09)

Діви можуть розраховувати на чужу терпимість та благородство, але у відповідь повинні проявити більше гнучкості та делікатності. Не варто випитувати чужі таємниці, нав’язувати своє суспільство або категоричні поради. Варто змиритися, якщо партнеру потрібна дистанція. Чи не найкращий момент для знайомств і підписання нових контрактів: розвиваючи відносини з нуля, ви можете проявити легковажність і довірливість. Зате ви можете сміливо довіряти інтуїції перевіреного партнера або близької людини, сьогодні вона в рази сильніше вашої.

Ваги (24.09 – 23.10)

Терезам сьогодні важливо не стати жертвами помилкової романтики. Події цього дня «плутають карти», зміщують акценти. Є ризик невірно тлумачити вимоги моменту або сигнали власного організму. По відношенню до близьких і тим, хто від вас залежить, чи варто проявити емпатію та щедрість. Чи не час для іскрометної дотепності, якщо вона грубо зачіпає чиїсь таємниці. Актуальними є правила гігієни. Не завадить акуратність в медичних процедурах, уважність при купівлі ліків. Відповідний день для вологого прибирання.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам зірки радять дотримуватися свого генерального курсу, так як саме він зараз є найправильнішим, безпечним та вигідним. Невелика різноманітність не зашкодить, але не варто ловити синицю, якщо ви вже давно зловили свого журавля. Якщо ви знайшли своє творче обличчя, ділову нішу або любовне щастя, краще не розмінювати дорогоцінні дари долі і результати власних зусиль на хвилинне задоволення сумнівної якості. Це прекрасний день для кульмінації та завершення справ.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільці сьогодні емоційні, прив’язані до будинку або минулого. Серед близьких людей буде простіше знайти розуміння, чого не можна сказати про поверхневі зв’язки. День гарний для усамітнення, якщо ви інтроверт або маєте потребу у відпочинку, допомагає вгамувати емоційні і духовні потреби. На практичному рівні, можна вирішити питання з житлом, майном. Товариські Стрільці будуть дуже гостинними, або самі вдало влаштуються в гостях. Бажано уникати посередників в сімейних та інших делікатних справах.

Козеріг (22.12 – 20.01)

День забезпечує Козерогам емоційне підживлення, дає джерело натхнення, віри чи моральної підтримки. Завдяки йому, ви зможете продовжити період своєї працездатності, закінчите важливу справу і відчуєте почуття глибокого задоволення результатом. Не варто активно займатися рядовими завданнями: не дивлячись на легкість і елемент захоплюючої інтриги, саме в них очікується найбільша плутанина. Істинна душевна і духовна єдність сьогодні можливо лише з добре знайомими вам людьми.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водолії сьогодні схильні до марнотратства, фінансового або емоційного, що зовсім не так погано, як може здатися. Якщо ви ощадливі, саме час витратити частину зекономленого на примху чи престижне придбання. Буде природним бажання поділитися з тими, кого ви любите. Ускладнень не передбачається, якщо ви правильно розпорядилися бюджетом. Проблеми можливі лише в разі, якщо ви витрачаєте всі засоби на задоволення, не думаючи про страховку та «хліб насущний».

Риби (20.02 – 20.03)

Для Риб триває смуга удач, але в силі і деякі «слизькі» моменти. Зірки радять не відволікатися на випадкове і займатися головним, так як зараз можна зробити черговий крок до заповітної мрії. Не біда, якщо доведеться пожертвувати побутовим комфортом або іншими минущими задоволеннями, адже в нагороду вас чекає щось більше. Натхнення краще черпати не в розхожій мудрості, а у вічні цінності. Не варто довіряти своїй інтуїції в рядових справах, дрібних побутових та естетичних питаннях.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.