Гороскоп на 11 травня

Опубліковано: 11.05.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Овнам краще зайнятися нагальними клопотами на початку дня, так як з наближенням вечора ситуація зміниться. Перша половина доби підходить для прихованої активності, інтриг, завершення справ, вчинками можуть керувати почуття. У другій половині дня вас чекає нестандартний поворот сюжету або нове завдання. Можливо, ви опинитеся перед жорстким вибором. Якщо на подієвому плані все тихо, то зміниться ваш настрій або самопочуття, з’являться неординарні примхи і нестандартні реакції на знайомі події, інформує Ukr.Media.

Телець (21.04 – 21.05)

Початок дня для більшості Тельців передбачуваний, чого не можна сказати про його кінець. Якщо ви любите порядок, не варто відкладати задуманий захід на другу частину дня, особливо, якщо це співпраця. Вечірні події змусять поглянути на багато чого інакше. Вам доведеться виступити в незвичній для себе ролі або застосувати знайомі схеми в новому контексті. Можливі сюрпризи з боку партнерів, навіть надійних і перевірених. Результат зусиль буде подвійним, є ризик опинитися на межі порушення правил.

Близнюки (22.05 – 21.06)

На початку дня Близнюкам не варто відступати від правил: не дивлячись на їх скучність або жорсткість, в неоднозначній ситуації саме вони будуть гарантією безпеки і страховкою від непорозумінь. У другій половині дня уточнятся можливі перспективи на майбутнє. Замість невизначеності, з’явиться лише кілька варіантів, над якими вам і доведеться думати найближчим часом. Можливо, життя саме відкине непотрібні вам сценарії. При відсутності радикальних змін, до чогось треба буде заново пристосуватися.

Рак (22.06 – 23.07)

Для Раків найбільш рівний період доби – ранок. На вечір краще нічого не планувати твердо. Може раптово змінитися мета, схема дій, поведінка значимої для вас особи, не виключені зміни в умовах договору. Щось може викликати в вас сміх, подив або гнів. Не варто недооцінювати серйозність моменту. Краще утриматися від «різких рухів»: ваша ініціатива може бути розцінена іншими як виклик або зрада, є ризик потрапити в халепу, недоброзичливці можуть підловити вас за помилку.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам варто звертати увагу на все, що виглядає дивним, викликає посмішку, не вписується в стандарти. Зірки радять не поспішати з категоричними висновками. Зараз заново відкриваються деякі шляхи, які ви вважали для себе закритими, і знову оживають надії, які ви подумки поховали. Не біда, якщо нововведення спочатку створять вам незручності і змусять змінити звичний графік, пізніше все налагодиться. Щоб швидше адаптуватися, будьте готові скорегувати свої погляди та звички.

Діва (24.08 – 23.09)

Сьогодні Діви залежні від навколишнього середовища і часом беззахисні перед дивацтвами долі. Важливі ініціативи краще на час згорнути, а замість цього подвоїти увагу до того, що відбувається і спробувати частіше дивитися на себе з боку, чужими очима. Найбільш непередбачуваний вечір, саме в цей час ви зіткнетеся з неординарним завданням, отримаєте оригінальну інформацію або важливий урок. Не варто проявляти легковажність: незважаючи на гумористичну форму вечірніх ситуацій, вони цілком серйозні за змістом.

Терези (24.09 – 23.10)

Вранці Терезам не варто зволікати з дрібними рутинними клопотами. Увечері погляд сфокусується на середовищі, поведінці партнера і власні шанси в новій обстановці. Життя поставить перед конкретним відповідальним вибором або протестує вашу загальну готовність до нової ролі. Вам можуть висунути ультиматум, натякнути на необхідність змін в умовах договору або в шлюбному сценарії. Ситуація ускладниться, якщо проблеми відносин накладуться на вже існуючі труднощі, наприклад, житлові або професійні.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Початок дня дозволить Скорпіонам діяти на свій розсуд і за знайомою схемою. Увечері частина ситуацій потребують нестандартного підходу. Може з’явитися привід для перегляду обов’язків і графіка роботи, умов лікування, надання послуг або утримання вихованців, правил взаємодії з сервісною службою або найманим персоналом. Найбільш цікаві не радикальні, а компромісні варіанти вирішення завдання, навіть якщо заради них вам доведеться поквапитися, до чогось підлаштуватися або трохи посперечатися.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільцям не варто проявляти надмірну активність у першій половині дня. Внутрішнє життя в цей час буде набагато багатше і продуктивніше зовнішнього. Може виявитися актуальним сон, усамітнення або будь-яка справа, що вимагає таємниці. Увечері в центрі уваги виявиться дозвілля або захоплення. У вас може намітитися нестандартне хобі, або можливість суміщення різних, але однаково цікавих занять творчого характеру. Також, можливий вибір, пов’язаний з дітьми, любовними симпатіями або планами на відпочинок.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Вранці у Козерогів буде можливість поставити крапку в низці довгих зусиль. За нові справи краще не братися, так як увечері доведеться скорегувати плани або тактику. Неординарна подія змістить звичні вам акценти, навіть в позитивній ситуації можлива хвилина замішання. Не виключена тимчасова безвихідь в сім’ї, стосунках, домашніх або професійних справах. Зірки не радять що-небудь робити, поки не зроблений обдуманий вибір, не варто рубати з плеча, поки ви не призвичаїлися до обстановки.

Водолій (21.01 – 19.02)

Для Водоліїв цей день може виявитися поділений на дві частини. У першій половині дня добре займатися справами, які вже розпочаті і йдуть самі собою, не варто переривати процес, поки не вичерпався потік натхнення. Друга половина доби неоднозначна, багато буде викликати питання. Те, що раніше розцінювалося б вами як безперечний успіх, тепер пов’язане з деякими труднощами. Вам доведеться подумати над оптимальним способом використання можливостей, що з’явилися, пройшовши через сумніви їх порівняння.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам зірки радять проявити максимальну активність в першій половині дня. Це час найвищої віддачі, особливо, якщо раніше ви добре попрацювали і тепер лише впевнено завершуєте розпочату справу. У другій половині доби краще утриматися від поспіху. У вас може з’явитися спокуса витратити гроші, піти на оригінальний експеримент або застосувати незнайомий алгоритм, при цьому корисний результат сумнівний, а збитки цілком вірогідні. Безпечніше почекати, поки нова схема буде «обкатана» іншими.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.