Гороскоп на 12 травня

Опубліковано: 12.05.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Вранці Овнам знадобиться організованість. Не виключені обмеження в добровільно-примусовому порядку. Зібраність принесе хороший результат: вам буде простіше вкластися у визначені терміни, відповідати правилам і стандартам. Протягом дня зірки радять не піддаватися імпульсам дратівливості: те, про що ви хочете посперечатися, може скоро втратити інтерес для вас і ваших співрозмовників. Краще піти від зайвих дискусій, відмовитися від починань, знайти час для приємних занять, легкої романтики, інформує Ukr.Media.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям не варто на когось розраховувати, так як цей день сповнений ситуацій-перевертнів. Навіть ваші власні смаки можуть виявитися нетиповими, а плани непослідовними. Імпульсивність може змусити вас метушитися і прикладати непотрібні зусилля там, де все необхідне вам і так належить за законом. Один із шляхів, яким ви ще недавно успішно користувалися, буде закритий. Позитивною стороною помилок стане корисний урок: не слід забігати наперед і намагатися жити в чужому ритмі.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Сьогодні Близнюкам нелегко знайти співрозмовника або компанію. Взаємна симпатія не гарантує повного розуміння. Вам може бути важко донести свою думку або вибрати той момент, коли вона буде оцінена по достоїнству. У цей день не варто знайомитися, шукати друзів. Краще не вступати в дискусію, якщо ви не готові почути здорову критику. Будь-яку перешкоду краще розцінювати як знак: обстановка підштовхує до корекції планів, зміні поведінки і способу мислення. Не варто ділитися «сирими» планами.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам краще ухилитися від з’ясування відносин, відповідальних співбесід, участі в переговорах та інших формах тісного вербального контакту. Це складний момент для будь-якого союзу, так як баланс в ньому дуже крихкий. Невдала серйозна розмова може стати останньою, якщо не знайдений консенсус. Замість конструктивних дій, можлива імітація бурхливої діяльності. Також, це не найкращий час для постановки мети: велика ймовірність взятися за невідповідний для себе напрямок, вибрати не тих людей.

Лев (24.07 – 23.08)

Сьогодні дух Лева не зломлений, але необхідність займатися рутиною може «підрізати крила» і позбавити творчого куражу. Якщо залишилися незакінчені справи, варто віддати перевагу саме їм. Якщо клопоту не передбачається, краще зупинитися на легких необтяжливих розвагах. Варто утриматися від рішення масштабних завдань і від нових цікавих ініціатив, на те й інше вам може не вистачити часу або енергії. Небажано починати активне листування і відправлятися в дорогу, особливо далеку.

 

Діва (24.08 – 23.09)

У Дів сьогодні мало можливостей контролювати хід подій, зате є впевненість, що все йде на краще. Якщо її у вас не спостерігається, зірки радять не втрачати надію на швидкі поліпшення, так як для цього є всі підстави. Варто відкласти хоча б на добу нетермінові справи, поїздки, платежі, візити, затвердження планів. Наполегливість і ризик доречні лише в справах, які вимагають якнайшвидшого завершення. Не будуть зайвими запобіжні заходи: може зробити свою справу втома або прикра випадковість.

Терези (24.09 – 23.10)

Сьогодні Терези управляють подіями побічно, основна ініціатива буде належати іншим людям і не завжди буде конструктивною. Зірки радять не піддаватися на провокації і не сприймати серйозно чужі випади: якщо ви проявите витримку або на час розсудливо підете з радарів, запал опонента стихне і незабаром зійде нанівець. Гармонія в особистому або діловому союзі зараз може бути порушена у зв’язку з перехідним періодом. Має сенс підлаштуватися до ритму партнера і дочекатися, поки він визначиться.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам варто врахувати, що сьогодні частина клопоту може пройти даремно. Тим не менш, не варто нехтувати своїми обов’язками навіть в ситуації напруженості та невизначеності: виконуючи їх, ви отримаєте цінний досвід і зможете краще зрозуміти, що від вас вимагається. Причиною нервозності можуть стати запізнення, технічні неполадки та інші негаразди. Зірки радять не приймати те, що відбувається занадто близько до серця, інакше може постраждати самопочуття або залишитися невиконаною робота.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Цей день забезпечить Стрільцям гарний настрій, додасть бадьорості, допоможе простіше дивитися на тимчасові заборони та перешкоди. Що стосується конкретних практичних досягнень будь-якого плану, то з ними доведеться почекати, зриви вірогідні навіть в добре знайомих справах і ситуаціях. Щось може перешкодити вам розвернутися в романтичній сфері, в творчості. Якщо у вас щось вперто не виходить, це привід задуматися: можливо, ви не справляєтеся або це «не ваше», вам потрібні консультанти або асистенти.

Козеріг (22.12 – 20.01)

У Козерогів не самий гармонійний день. Може зрости нервозність, не виключена бурхлива реакція на побутові дрібниці і слова домочадців. Найважливішим завданням стане збереження балансу, неврівноваженість посилить ризик травм, невдач, локальних стресів, конфліктів, болів. Активність доречна лише в момент кризи, не варто реагувати на слабкі подразники. Однаково небажано «махати кулаками після бійки» та проявляти поспіх в ще несформованих обставинах. Небажані будь-які ініціативи.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям не варто піддаватися бажанню проявити ініціативу. Думаючи, що відкриваєте нову сторінку, ви ризикуєте на всіх парах помчати в глухий кут, а значить, розтратити сили передчасно і даремно. Варто відкласти важливі розмови, візити, поїздки. Ваші слова можуть залишитися непочутими, потрібних людей може не виявитися на місці, не виключені проблеми в дорозі. День пройде спокійно і залишить хороші враження, якщо ви нікуди не поспішаєте, вибираєте приємних співрозмовників і улюблені нескладні заняття.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам сьогодні не варто робити нічого важливого. Запобігти ускладненням допоможе відсутність імпульсивності, а іноді і проста пасивність. Бажано утриматися від придбань, утомливих подорожей, тривалих розмов і всього, що «з’їдає» ваші ресурси. Випробування і ризики краще віддати іншим. Також, в цей день краще не намагатися повторити нещодавній успіх, результат може виявитися протилежним. Якщо на порядку денному відпочинок, зірки не радять вибирати його активні види.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.