Суспільство Умань

В Умані визначили переможця проекту «Олімпійське схуднення»

657454

1 травня в Умані відбувся фінал проекту «Олімпійське схуднення», спрямованого на пропаганду здорового способу життя та максимальне схуднення учасників за 100 днів. Під час заходу стало відомо, хто з трьох фіналісток скинув найбільше кілограмів та переміг.

Впродовж 100 днів з учасницями проекту працювали тренери фітнес-клубу «Олімп», а також психолог і дієтолог. Для перемоги потрібно було не лише максимально схуднути, а й продемонструвати гарну фізичну підготовку під час спортивних змагань, які проходили на різних етапах проекту.

олімп6

У фінал «Олімпійського схуднення» потрапили учасниці, які показали найкращі результати у боротьбі з зайвими кілограмами: Оксана Марченко, Лариса Гуцал та Емма Дирдіна.

75

33

Підбиття підсумків проекту проходило у заміському клубі «Forest Club Sherwood». Під час заходу присутніх познайомили з учасниками, які з тих чи інших причин не потрапили у фінал.

3

Крім того, для гостей виступили вихованці студій танцю «Butterfly» та «Gut Dance Family», а також юні акробатки з Уманської дитячо-юнацької спортивної школи.

2

4

1

5

Видовищним був виступ відомого українського стронґмена Олександра Пєканова. Спортсмен зрушив з місця пожежну машину і протягнув її за собою кілька десятків метрів. Також стронґмен піднімав легковий автомобіль, перекидав важку кам’яну кулю та виконував складні вправи зі штангою.

46

3453

7567

Для гостей фіналу «Олімпійського схуднення» проводилися спортивні змагання: армреслінг, жим штанги та перекидання колеса. Сміливці мали змогу виграти абонементи у фітнес-клуб «Олімп».

7

76

766

Момент оголошення переможця проекту «Олімпійське схуднення» був дуже напруженим. Хто виграв, не знали навіть самі фіналістки. Зважування відбулося у переддень проведення заходу, та організатори до останнього моменту тримали інтригу.

33

Переможницею проекту «Олімпійське схуднення» стала Оксана Марченко. За весь період проекту вона скинула 22,5 кг, що становить 23,9% від початкової маси тіла.

6

2554

4364

Оксана Марченко отримала у подарунок річний безлімітний абонемент від фітнес-клубу «Олімп», захоплюючу подорож на двох до Карпат від тур-агенції «Портал Travel» та романтичну вечерю від «Forest Club Sherwood».

657454

 

Статтю підготувала

журналіст Вероніка Вишинська

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.