Гороскоп на 13 травня

Опубліковано: 13.05.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Овнів цей день схиляє до нервозності і змушує багато приймати близько до серця. Можуть підвести власні сили, особливо, якщо ви перевтомлені фізично або виснажена ваша нервова система. У самий останній момент в будь-якій справі можуть виявитися недоліки або з’явитися несподівані нюанси, проте вони вже навряд чи вплинуть на загальний результат. Важливо проявити оперативність там, де ще можна щось виправити, і змиритися там, де що-небудь робити вже пізно. Ближче до ночі можливі новини, інформує Ukr.Media.

Телець (21.04 – 21.05)

Основна частина дня для Тельців не дуже продуктивна. Непосидючість, неуважність або непередбачуваний хід подій ускладнять концентрацію на потрібних темах. Можна дозволити собі жити моментом, тимчасово знехтувати планами, правилами та обов’язками. В кінці дня хід ваших думок зміниться, вас може дуже до речі осяяти чергове осяяння. Надійдуть корисні новини або стануть доступні необхідні канали зв’язку. Перед сном не завадить підвести підсумки і в чорновому варіанті спланувати подальші справи.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам варто утриматися від ініціатив, зате корисно кинути погляд назад. Чим швидше росте дистанція, що відокремлює вас від минулого, тим об’єктивніше ваша оцінка себе, інших і ситуації в цілому. Краще не піддаватися спокусі включитися в давні колективні чвари або звести старі рахунки. Варто поставитися серйозніше до вечірніх і нічних новин, а також до власних думок, які в кінці дня прийдуть вам на розум. Пора переглянути погляди на прогрес, дружбу, майбутнє, матеріальну сторону життя.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам краще проявити стриманість та обачність, знизити вимоги до життя і очікування щодо інших людей. Не варто очікувати багато чого і від себе: це не найкраща доба для самовизначення і планування, можуть бути тимчасово обірвані зв’язки і загублені орієнтири. Небажано реагувати на провокаційні заяви, піддаватися хвилинним поривам, занадто швидко кидатися виконувати доручення або проводити в життя плани. Вечірні новини додадуть вам внутрішньої впевненості або зовнішньої стабільності.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам пора визнати, що життя все наполегливіше диктує нові правила. Особливо красномовно про це свідчитимуть події в кінці дня. Вечірні вісті істотно уточнять ваші практичні плани, допоможуть реалістичніше дивитися на поточний момент і на перспективу. Особливий інтерес представлять зустрічі і новини, пов’язані з кар’єрою, статусом і матеріальним становищем. Основна ж частина доби може пройти в гонитві за тим, про що вже не варто турбуватися, або за тим, про що тривожитися ще рано.

 

Діва (24.08 – 23.09)

Ще не настав вечір, Дівам краще діяти по ситуації, уникати нових ініціатив і зайвих навантажень. Переваги енергозберігаючої програми, яку вам пропонують на сьогодні зірки, ви оціните в самому кінці дня, саме в цей час можливий сприятливий поворот подій, якого ви так довго чекали. Швидше за все, це буде дрібниця, але дуже важлива, наприклад, офіційна звістка, що відкриває вам шлях в обраного напрямку. Можуть прийти новини з тих країв, з якими ви пов’язуєте свої надії.

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам варто проявити максимальну холоднокровність у відповідь на випади з боку. День може пройти в очікуванні чергового сюрпризу або нової атаки, але ввечері стане ясно, що приводів для занепокоєння практично немає. Претензії на вашу адресу будуть зняті, партнери і опоненти почнуть вести себе спокійніше. Акцент в будь-якому діалозі зміститься на більш матеріальні теми: ресурси, фінанси, кредити, постачання. З’явиться можливість залагодити на офіційній основі житлову, територіальну або майнову суперечку.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

До настання вечора Скорпіонам краще займатися рутиною. Далеко не всі події сьогодні будуть мати позитивне забарвлення і не всі зусилля увінчаються успіхом, зате ви зрозумієте остаточно, з ким варто зв’язуватися найближчим часом, а з ким (або чим) ні. В кінці дня не варто залишати без уваги будь-які запрошення і пропозиції: в них буде міститися раціональне зерно, а при удачі є види на довгострокове партнерство. При цьому краще не поспішати і обмежитися попередніми домовленостями.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільцям зірки не радять чекати від цієї доби занадто багато чого. Свіжі ідеї можна виносити на обговорення, але планувати стрімкий успіх за колишньою схемою вже не варто. Ініціативи будуть часто зустрічати перешкоди, вам не завжди вдасться зустріти розуміння або застати на місці потрібних людей. З наближенням ночі надійде корисна практична інформація, стане ясна причина частини помилок і невдач. Як наслідок, у вас можуть з’явитися конкретні плани або виникнути нові системні обов’язки.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Ще не настав вечір, Козерогам не варто розраховувати на зміни і проявляти активність. Дорожче за будь-які досягнення буде спокій. Виняток варто зробити лише для екстрених випадків і для дрібниць, що не терплять зволікання. В кінці дня намітяться зрушення, поки тільки інформаційні. Ви отримаєте вагоме підтвердження своїм очікуванням, професійне підмога в реалізації планів або знайдете однодумців, які поділяють ваші практичні принципи. Найважливіше варто записати, зафіксувати.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям не варто шукати удачі в колишньому колі спілкування і колишніх областях інтересів. Якщо ж ви хочете зберегти їм вірність, пора переглянути погляди і змістити «точку опори». Зміни можуть намітитися в житлових умовах, близькому колі сусідів і родичів. Не варто дивуватися, якщо закриваються шляхи і зриваються зустрічі. В кінці дня буде можливість серйозно поговорити з домочадцями, з’явиться привід скласти приблизний план домашніх справ, наукових досліджень або інших серйозних робіт.

Риби (20.02 – 20.03)

У цей день у Риб трохи простору для дій, зате є велике поле для спостережень і висновків. Багато Риб інтуїтивно відчують суть нових довгострокових тенденцій і почнуть смутно здогадуватися, як використовувати їх з користю для себе. В кінці дня бажано частіше заглядати в пошту і залишатися на зв’язку. Не варто ігнорувати листи, дзвінки, поради, пропозиції, в тому числі, несподівані й оригінальні. Важливими і знаменними виявляться враження від вечірньої розмови або нічної поїздки.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.