Атовець із Уманщини отримав житло

Опубліковано: 14.05.2018

Погожого травневого дня в селі Антонівка, що на Уманщині, відбулася урочиста і досить приємна подія: учасник АТО Едуард Іванишин отримав житло. Повідомляє Уманський портал.

Атовець із Уманщини отримав житло

Таке рішення було ухвалено на засіданні комісії з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам Уманського району за рахунок коштів районного бюджету під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Наталії Сиротюк. За підтримки депутатського корпусу Уманської районної ради та сільської ради села Антонівка були виділені кошти на придбання будинку атовцю Едуарду Іванишину, який виконував свій військовий обов`язок у 28-ій механізованій бригаді в Мар`їнці механіком-водієм.

11 травня 28-річний Едуард приймав вітання й подарунки від всіх, хто прийшов розділити його радість. Голова Уманської райдержадміністрації Євгеній Данченко та голова Уманської райради урочисто вручили господарю будинку ключі та договір купівлі й подарували мікрохвильову піч і праску.

Атовець із Уманщини отримав житло

Щиро привітав Едуарда Володимировича й керівник АФ ТОВ «Ліга» Андрій Кисіль, подарувавши холодильник, який стане в нагоді майбутній родині.

Атовець із Уманщини отримав житло

Антонівський ансамбль «Журавка» заспівав «Многії літа», священик освятив обійстя.

Атовець із Уманщини отримав житло

Атовець із Уманщини отримав житло

У цей день на адресу військовослужбовця лунало багато привітань з побажаннями створити гарну родину, народити діточок та бути гарним господарем у своїй, власній хаті, під мирним небом.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.