Гороскоп на 16 травня

Опубліковано: 16.05.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Сьогодні у Овнів з’являються свіжі сили і можливість змінити курс. Можна вдихнути нове життя в перерване заняття. Нудьгувати не дасть калейдоскоп вражень. Приємною новиною є свобода, поганою – наявність завдань, до яких ви не звикли. Доведеться інакше підійти до матеріального боку справ. Варто уникати ситуацій, здатних в майбутньому послужити причиною фінансових конфліктів, в тому числі, з друзями і неформальними спільнотами. Будь-яку справу краще почати з налагодження контактів та збору відомостей, інформує Ukr.Media.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям день допоможе озирнутися навколо і вловити нові тренди. У число відкриттів дня можуть потрапити не тільки знайомі, але і повністю нові моменти. Вам можуть запропонувати оригінальну роботу або посаду. Партнер, противник, начальник або друг здатний змінити тактику, не ставлячи вас до відома про це. Приступаючи до справи, важливо подвоїти пильність і приготуватися до непередбачуваних поворотів: як би ви не були передбачливі, ефект від ваших зусиль або реакція на них може стати несподіванкою.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Сьогодні Близнюки налаштовані легковажно, і саме завдяки неготовності прийняти що-небудь близько до серця уникають неприємностей. Зірки радять не витрачати час даремно і знайти в собі сили взятися за нову справу. Незважаючи ні на що чекають на старті перешкоди, сьогодні ви відразу інтуїтивно знайдете потрібний стиль і тон, яких зможете згодом дотримуватися. Варто з самого початку врахувати ймовірність непередбачених ускладнень, якщо ви пускаєтеся в шлях, приступаєте до навчання, відправляєтеся на заробітки.

Рак (22.06 – 23.07)

У цей день зірки радять Ракам зайняти позицію дослідника або спостерігача. Якщо починань не уникнути, краще включатися в роботу обережно. Не варто старатися, поки ви не вивчили новий алгоритм і не адаптувалися, інакше зросте ризик проведення експерименту на собі і втрат, яких цілком можна було б уникнути. Якщо вам є що втрачати, роль першопрохідника краще надати комусь із друзів. Варто утриматися від рішень у зв’язку з технікою і електронікою, податками, внесками, вкладами.

Лев (24.07 – 23.08)

Сьогодні Левам імпонує оптимізм. Майбутнє хочеться бачити в рожевих тонах, друзям, коханим і партнерам хочеться багато що пробачити. Але зірки радять бути напоготові і не пропускати навіть дрібні сигнали тривоги. При найменшому натяку на розбіжності, почне формуватися грунт для спору або конфлікту, який загрожує стати затяжним. Можливо, вам кинуть виклик, не виключені передумови для ділової чи іншої конкуренції. Можуть постраждати ваші інтереси або значущі відносини, під загрозою може опинитися дружба.

Діва (24.08 – 23.09)

Цей день подарує Дівам непочатий край роботи або поставить перед необхідністю вчитися, освоювати нові методи і навички. В силу новизни ситуації, корисний результат буде відсунутий далеко в майбутнє, тоді як клопоту у вас явно додасться, причому прямо зараз. Нові турботи можливі в зв’язку зі зміною роботи або схемаю лікування, подорожжю, появою вихованця. Зірки нагадують, що дискомфорт – неминуча умова прогресу, радять не сумувати і на пару місяців запланувати період «проб та помилок».

Терези (24.09 – 23.10)

Сьогодні Терезии перебувають в гармонійному настрої, і на цьому приємні моменти дня не закінчені. Обставини сприяють особистим ініціативам і партнерській діяльності, відкривають дорогу новим захопленням. Можна змінити хобі, спробувати знайти прихильників, з кимось помиритися або подружитися. Успіх забезпечений, якщо ваші пропозиції відповідають духу моменту і прогресивні за своєю суттю. Не варто втрачати оптимізм, якщо перший крок дав осічку: в будь-якому випадку, він буде мати для вас сенс.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам пора змінити тактику або арену дій. Останньою може стати ваша фізична територія або віртуальний будинок. Життя підводить до оновлень в побуті, роботі або спілкуванні з людьми. Вашої присутності можуть зажадати сімейні та житлові справи, події в групі друзів. Для соціально активних Скорпіонів полем творчості стане популярний громадський проект. Дружелюбність і ентузіазм не гарантують спокою: якщо ви взялися за справу надто азартно або агресивно, назріє суперечка або конфлікт.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Для Стрільців день ознаменований довгоочікуваними, але неоднозначними переміщеннями в справах. Може намітитися цикл роз’їздів, навчання, спілкування, експериментів. Незважаючи на впевненість в тому, що «ваше діло праве», ви ризикуєте буквально на кожному кроці стикатися з перешкодами, починаючи з критики на адресу вашої ідеї і закінчуючи конкретними технічними проблемами. Проте, це прекрасний момент для ініціативи. Ті, хто вам симпатизує, увіллються в вашу команду, і навіть опонентам буде до душі ваш азарт.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Для Козерогів настає смуга потрібних, але не завжди безпечних експериментів. Варто діяти обачніше і пам’ятати, що недавня тактика для вирішення нових завдань не годиться. Правила гри починають тимчасово диктувати колективні потреби або віяння прогресу, ваші особисті принципи відходять на другий план. На період оновлень можуть втратити актуальність деякі звички і стандарти. Жодному почину не варто надавати статус офіційного проекту, як би вас не вмовляли піти на цей крок.

Водолій (21.01 – 19.02)

День дає Водоліям імпульс до дії. Якщо ви візьмете занадто бадьорий темп або переоціните свої можливості, проблем буде більше, ніж перемог. Краще відразу вибрати правильний стиль, згодом змінити його буде важко через захопленість процесом. Варто бути готовим до ускладнень на самому початку, ваші ініціативи можуть зустріти критику і «опір матеріалу» навіть у власному будинку або близькому колі. Небезпечно різко міняти щось в побуті, в сім’ї та в мережевому бізнесі.

Риби (20.02 – 20.03)

Для Риб сьогодні безпечніше роль спостерігача за чужими експериментами. Виступати в ролі порадника або активного учасника небажано: в кращому разі, вас не почують, в гіршому, залучать до проекту, що суперечить вашим інтересам або світогляду. Усі починання цього дня об’єднують непередбачуваність і мала керованість. Не варто вирушати в поїздку, приступати до процесу систематичного навчання, відкривати бізнес, особливо в інтернеті або за кордоном, заводити нові знайомства з практичною метою

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.