Вісім матерів з Уманщини отримали нагороди за патріотичне виховання синів

Опубліковано: 16.05.2018

11 травня в Родниківському сільському будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений Дню Матері. На урочистий захід приїхали жінки з усього району, повідомив відділ взаємодії з громадськістю апарату Уманської райдержадміністрації.

DSC_0309

На заході були присутні: багатодітні матері; жінки-педагоги, медики, працівники сільського господарства, соціальної сфери; працівники культури, бібліотекарі; матері-ветерани праці; матері, чиї діти віддали своє життя за захист України на сході; мати Героя Небесної Сотні; матері, які не дочекалися своїх синів з Афганської війни.

DSC 0232

За словами голови Уманської районної державної адміністрації Євгенія Данченка, на території Уманського району проживає понад 440 багатодітних родин, у яких виховується 1527 дітей.

DSC 0342

«Попри свої щоденні турботи та обов’язки, жінка-мама успішно реалізує себе в усіх сферах життя, працюючи, як і виховуючи дітей, з повною віддачею. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість», ― сказав очільник району.

DSC 0351 1

Під час заходу хвилиною мовчання було вшановано пам’ять синів Уманського краю, які поклали свої життя під час збройного конфлікту в Республіці Афганістан, Революції Гідності та в зоні проведення антитерористичної операції.

DSC 0401

За зразкове виконання батьківських обов’язків та патріотичне виховання сина, справжнього героя, гідного громадянина своєї країни подяки, подарунки та квіти від районної державної адміністрації та районної ради отримали 8 матерів:

Ірина Рижак ― матір загиблого учасника антитерористичної операції (с. Шарин);

Валентина Поліщук ― матір загиблого учасника антитерористичної операції (с. Родниківка);

Марія Цуркан ― матір загиблого учасника антитерористичної операції (с. Черповоди);

Надія Гаврилюк ― матір загиблого учасника антитерористичної операції (с. Піківець);

Лідія Меренкова ― матір загиблого учасника антитерористичної операції (с. Доброводи);

Ганна Ніженська ― матір загиблого учасника антитерористичної операції (с. Берестівець);

Тетяна Звездогляд ― матір загиблого учасника антитерористичної операції (с. Косенівка);

Лідія Смоленська ― матір загиблого Героя Небесної Сотні (с. Фурманка).

DSC 0445

З нагоди Дня Матері жінок району вітали та відзначали подяками й квітами від Уманської райдержадміністрації та районної ради у різних номінаціях: багатодітна мати, трудівниці сучасності, орденоносці-ветерани, відданість справі. Крім того, відзначали жінок, які докладали і докладають значних зусиль для прогресивного розвитку освітньої, медичної галузей, галузі культури та соціальної сфери Уманщини.

DSC 0457

Концертну програму для присутніх підготували працівники районного центру культури та дозвілля, а також народні аматорські колективи району. Своїм виступом присутніх порадувала співачка з Умані Наталія Руда, яка виконувала авторські пісні.

IMG 9406

DSC 0355

IMG 9253

IMG 9415

IMG 9450

IMG 9495

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.