Учасник АТО з Уманщини отримав у подарунок житло

Опубліковано: 17.05.2018

Учасник АТО з Уманщини отримав у подарунок житлоНещодавно голова Уманської РДА Євгеній Данченко вручив ключі від будинку новоспеченому власнику, учаснику антитерористичної операції Іванишину Едуарду Володимировичу. Про це повідомляє Громадське Умань з посиланням на відділ взаємодії з громадськістю апарату Уманської райдержадміністрації.

Приємна подія відбулася 11 травня в селі Антонівка, і вона стала справжнім святом для сельчан. До будинку, який був придбаний шляхом співфінансування 50/50 з районного та сільського бюджету, завітали голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко, голова Уманської районної ради Оксана Супрунець, працівники райдержадміністрації та районної ради, сільський голова села Антонівка Владислава Баюк, громада населеного пункту, представники місцевого сільгосппідприємства – ТОВ «Ліга».

Едуард Іванишин брав участь у найзапекліших боях на Сході,  адже був мобілізований на самому початку Антитерористичної операції – у жовтні 2014 року.

«Житло – це подяка за виконання обов’язку, за мужність, за силу волі та за те, що справжні чоловіки, коли потрібно, йдуть захищати  Україну від загарбників», – зазначив, звертаючись до Едуарда, очільник району Євгеній Данченко.

Керівники району вручили Едуарду Іванишину ключі та ордер від помешкання, побажавши усіх благ та подарувавши додатково праску і мікрохвильову піч. Також від ТОВ «Ліга» атовцю було подаровано холодильник.

Будинок простий, але просторий, в гарному стані, з усіма надвірними спорудами. Тут для молодого 29-річного хлопця є хороші умови, щоб будувати сім’ю та господарювати.

У свою чергу, Едуард подякував за житло, якого він вкрай потребував, адже він – сирота, і до цього жив у помешканні своїх родичів.

Щоб життя в новопридбаному будинку було добрим, його благословив священик. А місцеві учасники художньої самодіяльності подарували Едуарду віночок пісенних вітань.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.