Гороскоп на 19 травня

Опубліковано: 19.05.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Овнам варто контролювати свої емоції і побутові звички, щоб уникнути непорозумінь з близькими. Партнер по шлюбу, сім’я або домашня обстановка можуть поставити вас перед вибором. Не у всіх Овнів сьогодні є можливість вибрати свободу. Замість компанії друзів, ви можете бути змушені приділити час господарству або взяти участь в сімейному заході. Якщо ви не збираєтеся жертвувати контактом з однодумцями, краще скоротити коло спілкування до двох-трьох старих знайомих, з якими вам комфортно, інформує Ukr.Media.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям зірки продовжать робити маленькі подарунки, які роблять життя приємнішим. Не варто засмучуватися через упущений шанс: з’явиться новий. Консервативні Тельці зможуть забути про страшні нововведення і зануритися в знайому заспокійливу обстановку, але варто пам’ятати, що ситуація змінилася, як і ви самі. У вашому близькому оточенні можуть з’явитися персони, які викликають у вас симпатію або розділяють ваші смаки, але не варто думати, що ви бачите цих людей наскрізь, незабаром ви зіткнетеся з сюрпризом.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Плани Близнюків, пов’язані з розвагами, можуть не реалізуватися. Заходи, які ви сподіваєтеся очолити або в ході яких розраховуєте блиснути, краще відкласти, оскільки ваші думки можуть виявитися зайняті іншими питаннями. У цей день краще зайнятися облаштуванням будинку і налагодженням зв’язків з близькими. Не завадить зробити перерву у творчій роботі, привал в дорозі. В меню добре включити традиційні сімейні та національні страви. Можливий новий поворот в матеріальних обставинах.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам день несе не тільки позитивні зміни, але і сюрпризи, а часом навіть тупики. Починають складатися умови для виконання відкладених бажань. Зростає потреба в щасті, красі, гармонії. Цілком природні думки про комфортний відпочинок, престижні розваги, довгоочікуваний любовний або творчий реванш. Поряд з подіями, які ви планували або передчували заздалегідь, можливі такі повороти, яких ви не могли передбачити, не виключений новий для вас вибір іміджу або цілі.

Лев (24.07 – 23.08)

У цей день Левам не варто надовго віддалятися від місць, що дають відчуття безпеки. Оновлення сприятливі, якщо ви не відчуваєте в них загрози. Нові позитивні моменти можуть намітитися в тісному контакті з родиною, співвітчизниками: узи спорідненості обіцяють не тільки емоційне підживлення, а й цілком конкретні бонуси, наприклад, матеріальну допомогу. Внутрішні бурі не варто випускати назовні, краще знайти для них опосередкований гармонійний вихід, наприклад, через музику, перегляд фільмів чи архівів.

Діва (24.08 – 23.09)

Позитивні тенденції, що намітилися в житті Дів, сьогодні отримають розвиток. Навіть найменші зміни зірки радять прийняти з ентузіазмом, так як вони мають великий потенціал і сьогоднішній приємний момент стане тільки початком. Завдяки своїй власній допитливості і відсутності інформаційного дефіциту, ви не будете відчувати нестачу в новинах. Дружні зв’язки, які ви раніше заводили в далеких краях або в потрібних сферах, можуть несподівано виявитися корисними вам з нового боку.

Терези (24.09 – 23.10)

Терезів цей день налаштовує на новий лад. Опинившись перед вибором, варто поставитися до нього відповідально: від нього може залежати ваш статус в сім’ї, шлюбі, партнерстві професійному співтоваристві, компанії близьких людей. Терези, наділені підвищеною сенситивністю, отримають підтвердження своїм передчуттям, але і для них дещо стане сюрпризом. Завбачливі, обережні і далекоглядні Терези пожнуть плоди своєї мудрої політики, наприклад, почнуть користуватися зв’язками в верхах або в потрібних колах.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонів аж до ночі буде супроводжувати натхнення, зросте і успішність на подієвому рівні. Новий шанс намітиться в особистому житті, творчості. Везіння і внутрішнє задоволення сьогодні гарантовані вам в основному на вже знайомих шляхах. Якщо змінити звичну схему, підсумок буде непоганим, але поки досить скромним. Це прекрасний день для загального розширення кругозору, втамування духовних та естетичних потреб, реалізації в ролі наставника, контактів з носіями інших культур.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Сьогодні зі Стрільцями можуть зіграти злий жарт такі якості, як вразливість, чутливість і звичка до еротичних марень. Якщо даний комплект доповнений вашою внутрішньою готовністю потрапити в пастку любові, ризик в неї догодити різко зростає, причому статися це може абсолютно непомітно для вас. Небезпечні паралельні романи. Можна переплутати любов з жалістю або турботою. Не завадить і самоконтроль в фінансових справах, особливо, якщо ви маєте схильність до благодійності.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Сьогодні Козерогам важливо вловити дух обстановки і настрій партнера. У будь-яких відносинах, включаючи стабільні союзи, зараз можливий неоднозначний поворот, і можливо, ви не відразу зрозумієте, чого від вас хочуть. Вас можуть залучити до вельми дивної гри. Вам доведеться нелегко, якщо у вас слабеньке почуття гумору і немає впевненості в собі. Важливо до кінця витримати роль, щоб не розчарувати партнера. Після того, як ви пройдете тест, в вас можуть закохатися, або залишитися з вами, незважаючи на всі ваші недоліки.

Водолій (21.01 – 19.02)

Сьогодні Водоліям дуже хочеться грати в свою гру, але ситуація не забезпечує потрібний простір для дотепного маневру. Обов’язки, самопочуття або інша обставина можуть змусити вас грати на чужому полі. Зірки не радять піддаватися спокусі «повернути ріки назад»: єдиним результатом ваших сьогоднішніх ініціатив може виявитися ряд прикрих осічок. Компенсувати вимушене вичікування допоможуть дрібні приємні нюанси, пов’язані з побутом, сімейною обстановкою або повсякденними справами.

Риби (20.02 – 20.03)

Для Риб день сприятливий, але загрожує нестабільністю. Це сподобається вам, якщо ви любите жарти, новизну і сюрпризи, але позбавить рівноваги, якщо вам ближче спокій. Ви можете опинитися на новому для себе роздоріжжі у фінансовій, естетичній або творчій сфері. Неординарний поворот чекає в любовному романі. Якщо ви плануєте відпустку або святковий захід, життя раптово запропонує вам ще один цікавий варіант, і вибір між сценаріями буде не з легких. Не виключений і сюрприз в спілкуванні з дітьми.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.