Must see: в Умані презентували нічну екскурсію містом

Опубліковано: 19.05.2018

Якщо, ввечері будете повертатись додому  і побачите людей з ліхтарями. Не лякайтесь, це – провідники нічним містом.Повідомляє Вечірня Умань.

20180517-DSC_9160-696x463

17 травня відбулась перша нічна екскурсія Уманю, під назвою «Vitastreet». Організаторами заходів виступили студенти історичного факультету УДПУ на чолі з доцентом кафедри всесвітньої історії Зоєю Возною, за організаційної підтримки дослідника уманських вулиць  – Владислава Давидюка.

Must see: в Умані презентували нічну екскурсію містомНесподівані зустрічі, моторошні легенди, фаєр-шоу, загадки вулиці Садової та єврейські танці— все це чекало на уманчан під час нічної мандрівки містом.

Must see: в Умані презентували нічну екскурсію містом

 

 

Екскурсія не залишила відвідувачів байдужими, подарувала масу позитивних емоцій та допомогла з іншого боку поглянути на звичну уманську вулицю, де при світлі ліхтарів, на стінах архітектурних пам’яток ХІХ-ХХ століття ожили картинки тих часів. Уманчанам були презентовані театральні замальовки біля гранд-готелю «Савой», де студенти-історики в образі мешканців готелю продемонстрували присутнім буденне життя готелю в ХІХ столітті. Також, кожен мав змогу отримати квиток для відвідування бані Ямпольського, яка розташовувалась на місці колишнього оцетного заводу та газету початку ХХ століття.

Must see: в Умані презентували нічну екскурсію містом

-Спочатку було якось не по собі, здавалось, що з цього не зможе вийти таке грандіозне і видовищне шоу, але коли я побачив всю екскурсію готовою, то зрозумів, що це круто і такого ніхто не робив у нашому місті.Особливо зрадів тоді, коли люди, які просто йдуть по вулиці зупиняються і приєднуються до групи слухачів. – розповів учасник екскурсії, Сергій Долинко.

Must see: в Умані презентували нічну екскурсію містом

Організатори зазначають, що проект, який  на початку створення був абсолютно інноваційним для Умані, знайшов надзвичайно хороші відгуки уманчан та гостей міста.

Must see: в Умані презентували нічну екскурсію містом-На підготовку пішло багато сил та часу, але я рада, що це все не даремно, адже люди відвідують наші екскурсії і залишають тільки гарні відгуки. Всі кому, вже пощастило бути присутніми на екскурсії були приємно здивовані та захоплені побаченим. Сподіваюсь, що ми будемо продовжувати в тому ж напрямі й надалі дарувати людям тільки круті емоції та враження, адже місто Умань дуже цікаве своєю історією та архітектурними надбаннями минулих століть. – зазначила Альона Магрук, одна з організаторів «Vitastreet».

Крім того, для відвідувачів організатори підготували захоплююче фаєр-шоу.

Нагадаємо, що екскурсії проекту «Vitastreet» для уманчан та гостей міста абсолютно безкоштовні.

Must see: в Умані презентували нічну екскурсію містом

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.