Гороскоп на сьогодні, 20 травня

Опубліковано: 20.05.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Сьогодні Овни легко генерують креативні ідеї, небайдужі до гри, флірту, реклами, розважальних заходів. Вашу увагу може бути захоплено новим хобі або паралельне захоплення, яке непогано уживеться з основним. Творча думка неминуче зіткнеться з економічними реаліями, розваги і прогрес в поточні справи зажадають вкладень. Доведеться подумати про ціну грандіозних планів на відпустку, виділити додаткові кошти на потурання своїм примхам або на оплату дитячих примх, інформує Ukr.Media.

Телець (21.04 – 21.05)

Увагу Тельців сьогодні привертає будинок, але не менш привабливо будь-яке місце, де панує атмосфера творчості і веселощів, яскраво сяє сонце або горять вогні, грає музика. Ви можете поєднати ці два напрямки, влаштувавши у себе вдома вечірку, дитяче свято або інший схожий захід. День не тільки дарує позитивний настрій, а й може стати причиною зростаючої напруженості, поки, на щастя, лише у вигляді суперечок. Вербальний контакт відніме у вас чимало енергії. Варто уникати перевтоми.

Близнюки (22.05 – 21.06)

У цей день Близнюки на підйомі. При будь-якому прогнозі погоди, в душі буде сонячно, настрій виявиться вже не весняним, а літнім. Можлива схильність надмірно фіксуватися на те, що ви чуєте і бачите. Захопленість може спонукати сказати зайве або віддати більше, ніж потрібно, аж до бажання вкласти в нову забаганку всі свої наявні ресурси і креативний потенціал. Можуть стати витратними зв’язку та поїздки. Вдалий момент для «проби пера» в нестандартному напрямі, пов’язаному з самовираженням.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам зірки підказують, що сьогодні не найкращий день для економії. Коли відсутні зовнішні обмежувачі, нелегко зусиллям волі поставити межі своєї щедрості і фантазії, особливо, якщо ви схильні піддаватися впливу моди або сезонної реклами. Але це хороший момент, якщо назрів шопінг з метою підготовки до відпустки або свята, якщо ви шукаєте обновку собі або оригінальний подарунок комусь іншому. Можна побалувати дітей або дозволити собі здійснити одну з відкладених колись креативних ідей.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам сьогодні важливо правильно розподіляти свою увагу і вербальну енергію. Слово, сказане в цей день, буде мати для вас особливе значення, наприклад, певним чином вас характеризувати. Зірки радять іноді розслаблятися і дозволяти собі трішки «пофігізму». Захопленість, з якою ви доводите свою точку зору або відстоюєте свої права, може бути витлумачена як зарозумілість і нелагідність, що ускладнить будь-яке спілкування. Даного правила має сенс триматися і на людях, і вдома.

 

Діва (24.08 – 23.09)

Сьогодні Діви виявляться знову одержимі ідеєю, яка колись хвилювала розум. Події дня можуть спровокувати творчий імпульс, потік красномовства. Можливо бажання блиснути ерудицією, авторитетом, літературною або артистичною обдарованістю, взяти любовний, творчий або виховний реванш. Захоплюючі контакти з далекими кореспондентами, іноземцями. Не обійдеться без яскравої пригоди, подорожі, екскурсії. Корисно дивитися пізнавальне відео та інші матеріали, що розширюють кругозір.

Терези (24.09 – 23.10)

Слуху Терезів досягнуть цікаві вісті. Можливо запрошення на захід, відновлення проекту. Поводитися в колишній манері вам не дозволить новий статус, пора підкоригувати публічний імідж. У компанії може бути відсутня ключова фігура або кілька старих друзів. І все ж не варто упускати момент для піару, гри, контакту з впливовими особами, однодумцями, публікою. День вдалий для рекламної акції, зустрічі зі спонсором. Батькам доведеться пожертвувати своїм часом заради дітей.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Події цього дня пробуджують в Скорпіона самолюбство і честолюбство. Залежно від ролі, на яку ви претендуєте, можуть загостритися ваші батьківські, творчі, професійні чи духовні амбіції. Буде повторний шанс досягти успіху або взяти реванш. Можлива інтенсивна дискусія, сенс якої – боротьба за увагу аудиторії або окремих осіб. Ви будете виглядати більш переконливо, якщо продемонструєте артистизм і впевненість в собі, але не варто перегравати. Краще не виступати з ініціативою.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільців день провокує на запальні промови або увагу до чужих авторитетних слів. Можуть залучити новини з області спорту, світської хроніки, економіки, політики, туризму. Зросте тяга до перебільшення заради виразності. Вдалий момент для творчих виступів, розширення кругозору, але не для офіційних зустрічей і обговорення практичних тем: легко скотитися до демагогії або звести серйозне питання до жарту. Можливі складності при оформленні віз, квитків, супровідних документів.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Сьогодні Козероги у владі сильних бажань, в тому числі, потреби висловитися. Зірки радять демонструвати ораторські задатки або застосовувати епістолярний талант лише в одному випадку: якщо ви повністю володієте собою і довіряєте співрозмовнику (публіці). В іншому випадку, ваша гарячність не приведе ні до чого хорошого, ви можете опинитися залучені в тяжку дискусію або в витратну для себе справу. Також, в цей день варто поставитися критичніше до реклами, до своїх і чужих нав’язливих ідей.

Водолій (21.01 – 19.02)

Сьогодні Водолії залежні від позиції партнера або аудиторії. Якщо ви потребуєте підтримки або реклами, вам доведеться шукати компроміс, контролювати наступальну агресивність і стримувати навіть свої благі пориви. Можливі інтенсивні дискусії. Запорукою успіху ідеї буде її яскрава подача. Після того, як вас почули, не виключені труднощі з розумінням. Будь-який діалог загрожує суперечкою, особливо на тлі конкуренції, впертості, зіткнення амбіцій, війни світоглядів або територіальних інтересів.

Риби (20.02 – 20.03)

Для Риб день почнеться з припливу творчого ентузіазму, але подальший хід подій розчарує: слів може виявитися більше, ніж дій. Справа, за яку ви взялися з жаром, може закінчитися філософськими бесідами, обговоренням політичних новин, плітками, а то і зовсім тривалою дискусією «про все і ні про що». Але ви дізнаєтеся багато корисного, якщо зумієте вичленувати із загального потоку думок раціональне зерно. Темою дня можуть стати сценарії літнього відпочинку, лікувальні заходи, діти, вихованці.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.