Студенти та викладачі Уманського педуніверситету презентували виставку власних робіт ― ФОТО

Опубліковано: 20.05.2018

dsc-835317 травня кафедра образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини презентувала виставку творчих робіт викладачів та студентів в Державному історико-архітектурному заповіднику «Стара Умань». 

На урочистий захід завітала студентська молодь, науково-педагогічні працівники, вчителі та учні загальноосвітніх шкіл і позашкільних закладів освіти, художники, архітектори та небайдужі уманчани.

Про це йдеться у повідомленні прес-центру УДПУ.

dsc-8293

Дана подія мала важливе значення для культурного життя Уманського педуніверситету, міста та регіону. Спостерігалась позитивна динаміка збільшення кількості представлених робіт (виставка розміщена у трьох виставкових залах) та їх різноманітність за технікою виконання.

dsc-8378

Під час відкриття завідувач кафедри образотворчого мистецтва, кандидат педагогічних наук, доцент Ольга Музика вручила почесні грамоти за навчальні та творчі досягнення студентам і випускникам-художникам, чиї роботи представлені на виставці.

dsc-8399

Музичний супровід святкового заходу створювали студенти факультету мистецтв Александар Джорджевіч, Йован Дрманіч та Дарко Марковіч (тріо «Serbian Star»). Виставка працюватиме упродовж місяця.Джерело 04744

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.