Уманські матері об’єднуються заради допомоги знедоленим дітям

Опубліковано: 20.05.2018

Bez-imeni-64-710x434

Уманських сучасних мам в соціальних мережах об’єднує спільнота “Мамочки”, де вони між собою спілкуються, радяться, знаходять нових друзів та однодумців, пише Громадське Умань.

Не даремно в українській культурі жінка асоціюється з Берегинею, адже одним із пріоритетних завдань “мамської” спільноти є благодійність. Учасниці ніколи не ігнорують клич про термінову допомогу у біді, кого б вона не стосувалася. Найбільше турботи перепадає дітям, що перебувають в Обласному міжрегіональному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.

Цей заклад створено на базі колишнього Уманського дитячого притулку. Частина дітей має сім’ї і потрапляють до закладу через складні життєві обставини, або ж їх вилучають із неблагополучних родин, решта – це сироти, які чекають на усиновлення. Наймолодшим вихованцям не виповнилося і 3 роки, а вони вже мають за плечима якусь свою особисту життєву драму.

Тому уманські матері об’єднуються заради підтримки соціальних сиріт. Лише за останні 2 роки у День Святого Миколая за кошти учасниць спільноти було придбано лавки, тонометр, дзеркало у весь ріст, не рахуючи всіх господарчих, канцелярських товарів, а також іграшки й солодощі.

В кінці травня молоді мами знову планують відвідати вихованців колишнього притулку. Цього разу збір організовує Юлія Нагожук. Вона розповіла, що такі акції – надзвичайно важлива підтримка для вихованців закладу. Адже його працівники не завжди в змозі забезпечити дитячі потреби у повній мірі, часом не вистачає навіть елементарних речей. Тому неодмінно слід допомагати дітям, всіляко демонструвати, що насправді світ не настільки жорстокий, в ньому є і добрі, порядні люди. От на них слід рівнятися завжди.

“Яка може бути мета у такої акції?! Звичайно ж, допомогти дітям! Ми з чоловіком хотіли просто зібрати речі зі своїх донечок і два триколісні велосипеди, які вже стоять без діла, от і вирішили віддати дітям, яким вони будуть потрібні. А потім я написала в групу мамочок, де отримала підтримку і допомогу. Багато дівчат пишуть та телефонують, повідомляють, що також збирають речі і планують приєднатися до акції.” – додала Юлія.

Якщо ви маєте бажання долучитися до благодійної акції, можна звернутися до Юлії за номером телефону: 0976292940, або ж самостійно передати допомогу за адресою: вул. Івана Гонти, 12.

Згодом буде оприлюднено звіт про виконану роботу.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.