Гороскоп на сьогодні, 21 травня

Опубліковано: 21.05.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Овни сьогодні знаходяться під враженням вчорашніх подій, тому можуть зазнавати труднощів з перемиканням на нудний буденний режим. Найбільший успіх чекає вас в заняттях творчого або вільного характеру, але і в них зірки старатися не радять. З правила є виняток: ви будете незамінні і неповторні, якщо зайняті улюбленою справою. Не рекомендується включатися в погоню за прибутком: в дану добу успіх сумнівний, є ризик вибрати невірний метод або погіршити випадкову помилку, інформує Ukr.Media.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельці сьогодні залежні від домашніх планів, потреб батьків або дітей. Якщо вчорашню добу ви провели бурхливо, на тлі гарного настрою можливий занепад фізичних сил. Може мати місце підвищена чутливість до окремого аспекту побуту або сімейного життя. Не варто продовжувати дискусію, яка не доставляє вам задоволення: зараз ви навряд чи опинитеся в ній переможцем, пошуки спільного знаменника теж мало до чого приведуть. Не рекомендується починати з нуля домашні і службові перетворення.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюки сьогодні сповнені оптимізму і морально готові до будь-яких навантажень. Зростаючий інтерес і віра в себе можуть підштовхнути вас до почину в невідповідний момент або в умовах, далеких від ідеальних. Зірки радять вам бути поблажливіше до тих, хто зараз не володіє рівним вашому запасом енергії, і не вимагати від оточуючих, щоб вони на перший поклик спалахували вашими ідеями. Краще застосування вашим силам полягає в продовженні цікавого починання або в сміливому, але акуратному експерименті.

Рак (22.06 – 23.07)

Сьогодні для Раків актуальна тема розпорядження ресурсами. У центр уваги може потрапити список літніх аксесуарів, подарунків, дитячих речей, відпускного приладдя. Якщо виявився масштабним і затяжним вчорашній шопінг, можна не поспішаючи його завершити. У питаннях заробітку варто зробити акцент на доходи від творчості, фрілансу. Якщо перевищені ліміти, важливо заповнити дефіцит, який утворився: чим активніше ростуть запити, тим частіше ви будете говорити собі спасибі за вчасно відновлені резерви.

Лев (24.07 – 23.08)

Сьогодні зірки радять Левам орієнтуватися на свій настрій і самопочуття. Не варто вибирати цей день для боротьби зі своїми шкідливими звичками, ваша воля потерпить в ній поразки. Якщо напередодні ви дозволили собі надмірності і настало закономірне «похмілля», краще взяти відгул і привести себе в порядок. У розмові, яка не принесе результату, намічаються нові позитивні тенденції і конструктивні можливості, але почавши новий раунд діалогу прямо сьогодні, ви явно поквапитеся.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам не варто прагнути до перших ролей і до інтенсивних контактів, бути на виду сьогодні не саме вдале рішення. Не рекомендуються і зайві навантаження, хоча можна і потрібно проявити завзятість в завершенні вже розпочатої справи. Якщо не передбачається термінових клопотів, не завадить взяти додатковий вихідний, щоб привести в порядок свої думки або заповнити розтрачений енергетичний резерв. Добре використовувати цей день для засвоєння нових вражень, особливо, якщо вони виявилися яскравими і незвичними.

Терези (24.09 – 23.10)

Сьогодні Терези можуть задовольнити свій творчий інстинкт, пристрасть до спілкування або інтерес до світського життя. Це відповідна доба для неформального спілкування, можна непогано провести час в богемному середовищі або в групі інтелектуалів-креативників, на виставці сучасного мистецтва або модному показі. Не виключено, що спільними зусиллями вдасться вдихнути нове життя в забуту ідею. Варто відмовитися від заходів, що вимагають офіційної позиції, дисципліни, дрес-коду, підвищеної особистої відповідальності.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам сьогодні варто бути наполегливіше і до кінця відіграти взяту на себе роль. Чим органічніше виглядає на вас маска, тим простіше вам буде переслідувати свої інтереси і відповідати чужим очікуванням. Вашою слабкою стороною можуть аж до ночі залишатися дискусії, співбесіди, публічні виступи. Якщо дебати не є необхідністю, краще від них утриматися, а якщо без них не обійтися, бажано обмежитися темами, в яких ви сильні. Варто уникати фінансових домовленостей.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Сьогодні для Стрільців не такий вже важливий хід конкретних подій. Який би оборот вони не прийняли, в них знайдеться позитивна сторона. Навіть поразки, які терпите ви або ваші кумири, здатні висікти з вас іскру натхнення і допомогти морально підготуватися до майбутнього реваншу. Обмеження, яких вам радять дотримуватися зірки, стосуються в основному справ практичних. Це не кращий момент для залагодження матеріальних розбіжностей і наполегливої рутинної роботи, краще зайнятися чимось більш надихаючим.

Козеріг (22.12 – 20.01)

На цей день зірки радять Козерогам знайти собі цікаве, але неординарне заняття, не пов’язане з основною діяльністю. Звести зусилля до нуля в вашій головній справі сьогодні здатні проблеми з концентрацією уваги і відповідальністю. Рутинним процедурам захочеться віддати перевагу творчим завданням, при цьому немає ніякої гарантії того, що ви в них серйозно просунетеся і досягнете конкретного результату. Якщо на порядку денному розваги, варто пам’ятати про їх можливі негативні побічні ефекти.

Водолій (21.01 – 19.02)

Сьогодні зірки радять Водоліям уникати прямої ініціативи, явних надмірностей, надмірної впертості та наполегливості, що переходить в нав’язливість. Тих, хто з вами не згоден, краще залишити в спокої, випадок знову «схрестити шпаги» вам ще випаде. Не варто прагнути залишити за собою останнє слово в діалозі, краще подумати, як оптимізувати тактику і знайти з опонентом спільну мову. Небажано вибирати цей день для публічного виступу, для включення в тяжбу або в конкурентну гонку.

Риби (20.02 – 20.03)

У Риб сьогодні не самий продуктивний день. Дрібні удачі вірогідні лише в ваших улюблених заняттях, якщо ви не претендуєте на багато і довольствуєтесь дрібними перемогами. Ініціативи та напружена праця в цей день не приносять користі, але варто зробити виняток, якщо мова зайшла про важливе, наприклад, про здоров’я. У цей день не варто шукати нову роботу, різко змінювати умови або стратегію. Краще ухилитися від нових знайомств, утомливих роз’їздів, участі в галасливих заходах.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.