Гороскоп на сьогодні, 22 травня

Опубліковано: 22.05.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Сьогодні Овнам краще взяти курс на дисципліну і порядок, особливо в повсякденній рутинній роботі і в справах, пов’язаних зі здоров’ям. Скрупульозність в дрібницях, загальна обережність і акуратність можуть відняти у вас час зараз, зате дозволять виграти згодом. Не варто зачіпати чужі інтереси, порушувати правила, нехтувати посадовими інструкціями, графіком, професійним обов’язком. Кращим початком буде складання ясного плану, схеми, а якщо вони вже є, бажано їх суворе дотримання, інформує Ukr.Media.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям не варто поспішати, важливо лише в цілому укладатися в намічені терміни. Це вдалий момент для спокійного впевненого початку будь-якої справи, особливо довгострокової. Чи не час активно підлаштовуватися під новомодні тенденції або під чужі дивацтва, якщо вони не гармоніюють з вашими звичками і створюють вам незручності. Навпаки, сьогодні вам максимально вигідні перевірені стандарти, продиктовані здоровим глуздом: сумлінно їх дотримуючись, ви одночасно успішно реалізуєте свої особисті інтереси.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам важливо спрямувати енергію в правильне русло, яке сьогодні буде досить вузьким. Обставини можуть змусити вас залишитися вдома або просидіти тривалий час в офісі, замість нововведень зайнятися рутиною, проявити практицизм і ощадливість замість широти поглядів, обережність замість авантюризму. Доведеться робити те, до чого закликає сімейний або професійний обов’язок. Ваша харизма може бути не оцінена по достоїнству. Добре зайнятися зміцненням кордонів, перевіркою базової безпеки.

Рак (22.06 – 23.07)

Цей день зменшить романтичність Раків і направить їх думки в більш земне русло. Втім, дані якості сьогодні легко уживаються, і вам нема чого радикально відмовлятися від своїх уподобань. Навпаки, сьогодні ви можете попрацювати на своє благополуччя або на благополуччя близьких, не надто при цьому напружуючись. День підходить для пошуку розумної інформації, обговорення прикладних задач, нарад і співбесід. Будуть цілком комфортними короткі поїздки. Не розчарують дрібні корисні придбання.

Лев (24.07 – 23.08)

Сьогодні зірки знову закликають Львів до ощадливості, хазяйновитості та акуратності. Шанси від цього не зростуть, зате в повсякденному житті ви відчуєте себе спокійніше. Замість жорсткої економії, краще вдатися до раціонального ведення справ, наприклад, знайти свою ефективну систему управління ресурсами. Це вдалий час для платежів, роботи з фінансовими документами, планування бюджету, інспекції запасів. Приросту доходів будуть безпосередньо сприяти організованість і професіоналізм.

Діва (24.08 – 23.09)

Ключовою якістю для Дів сьогодні стане самодисципліна. Вона дозволить встигнути більше, якщо ви працюєте на себе, і викликати довіру в оточуючих, якщо ви шукаєте співробітництва. Не варто нехтувати дієтою, плануванням справ, грамотною організацією особистого часу і простору. Такі якості, як пунктуальність і послідовність, спростять задачу контролю за дітьми і виконання батьківського обов’язку. Якщо ви бездоганно виконуєте обов’язки, до вас не зможе причепитися навіть найсуворіше начальство.

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам сьогодні стане в нагоді готовність відступити в тінь заради інтересів справи. Важливі дрібниці і знання будь-якої ситуації зсередини. Можливо особлива увага до медичної тематики. День підходить для вирішення системних практичних завдань, пошуку балансу між традиційним і прогресивним підходами, вдалий для робітників і сімейних нарад, планування, вступу на посаду. Корисно обговорити фінансові теми різного масштабу, від рядових дрібних взаєморозрахунків до цільового фінансування довгострокового проекту.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

У Скорпіонів сьогодні один із продуктивних днів, з девізом «тихіше їдеш – далі будеш». Краще відмовитися від агресивного проштовхування ідей і прагнення до тотальних оновлень. Зірки нагадують, що нове не завжди краще старого, і радять пошукати варіанти їх симбіозу. Навіть в експериментальній діяльності краще спиратися на перевірені схеми. День вдалий для колективної роботи, спілкування з професіоналами. Можна знайти виконавців або посередників, дати другий шанс припиненому проекту.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Для Стрільців сьогодні важливі такі поняття, як обов’язок і необхідність, саме вони задають правила поведінки. Між новою захоплюючою співпрацею на вільній основі і виконанням обов’язку доведеться вибрати друге. Підвищеної уваги і особливої ретельності зажадають господарські та побутові деталі, медичні нюанси.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Цей день дозволить Козерогам жити в знайомому ритмі і слідувати своїм поглядам, часто консервативним, що і стане запорукою успіху. Можна уникнути зайвої метушні і сюрпризів, відкласти нововведення, частково заповнити прогалини в знаннях, зневаживши здоров’я. Вдалі знайомства і переговори, в тому числі, з іноземцями. Успішні планомірні інформаційні пошуки, навчальні заходи, цільові поїздки. Добре займатися оформленням документів, розробкою схеми або маршруту, калькуляцією, науковою роботою.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям сьогодні доведеться стати реалістами і змиритися з неможливістю повністю присвятити себе задуманому. Замість захоплюючої ролі, в якій ви могли б і блиснути, і «відвести душу», обставини можуть змусити вас зайнятися нудною, кропіткою і невдячною, на перший погляд, роботою. Як непереборний бар’єр може виступити нездужання, обов’язок, незакінчена справа. Замість роздратування, природного в такій ситуації, зірки радять ретельніше підійти до поставленого завдання.

Риби (20.02 – 20.03)

Сьогодні для Риб важливий діалог, але підтримувати його варто лише з практичними, відповідальними, адекватними співрозмовниками. Не варто реагувати на думки і пропозиції, які виходять від легковажних людей. Непоганим скріплюючим чинником буде особиста симпатія, але почуття краще тримати під контролем. День вдалий для співбесід, переговорів, оформлення документів, отримання консультації у фахівця. Є можливість почути слушну пораду або відгук, зав’язати корисне знайомство, розсіяти оману.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.