Уманщина відзначила День вишиванки

Опубліковано: 22.05.2018

Щороку, у третій четвер травня Україна відзначає День вишиванки. По всьому світі українці долучаються до святкування. Тисячі людей у цей день одягаються у народний стрій, як символ єдності українців, незалежно від мови, віри та політичних поглядів.

Одягли 17 травня національний одяг і жителі Уманщини. А в селі Родниківка цю дату відзначили на районному рівні за участю голови районної державної адміністрації Євгенія Данченка та голови районної ради Оксани Супрунець.

Уманщина відзначила День вишиванки

Організатори свята – колектив Родниківської загальноосвітньої школи I-III ступенів, працівники культури та освіти райдержадміністрації –підкреслювали, що вишиванка – це унікальне явище українського народу.

Милували око гарно вбрані у національний вишитий одяг учнівський і педагогічний колективи навчального закладу.  У повітрі панувала атмосфера патріотичності й любові до рідного краю та своєї країни, адже в наш час вишиванка є одним із символів, за яким вирізняється українець у багатомірному та багато-вбраному глобалізованому світі, символом приналежності до роду та нації.

 

Усіх присутніх на святі порадували віршовані та музичні композиції, підготовлені учнями Родниківської школи, вихованцями сільського будинку культури та Уманського обласного музичного училища імені Порфирія Демуцького.

На завершення святкового дійства було влаштовано патріотичний флешмоб у вишиванках, в якому взяли участь колектив Родниківської школи, очільники району, сільський голова с. Родниківка, працівники відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Позитивні емоції, гарний настрій та почуття гордості переповнювали усіх учасників флешмобу.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.