У селі Легедзине відроджуюється трипільська культура

Опубліковано: 22.05.2018

У Черкаській області Тальнівського району є невелике село Легедзине між містами Умань і Тальне.
Свою широку популярність в Україні та за її межами воно набуло завдяки виявленому тут поселенню трипільської культури. Пізніше у цьому місці був створений Державний історико-культурний заповідник «Трипільська культура», побувавши в якому, можна доторкнутися до історії древньої цивілізації.

В історико-культурному заповіднику «Трипільська культура» можна побачити часткову реконструкцію поселення. Окрім будівель трипільської культури натуральної величини, що утворюють музей просто неба, тут також можна побачити різноманітні експонати тієї доби: посуд, черепки, знаряддя праці із кісток та каміння, глиняні статуетки тварин та людей, яким вже понад 5 тисяч років.
Також усі охочі зможуть пожити у трипільських будинках, побачити як виготовляють справжню кераміку і взяти участь у археологічних розкопках. Про це місце кажуть, що тут без машини часу можна потрапити в епоху енеоліту.

33073126_186153165371434_8495390847007719424_n

Заповідник “Трипільська культура” працює по буднях з 9:00 до 18:00 год.
Дістатись до заповідника можна за 30 хв автобусом, який відправляється з міста Умань у напрямку міста Тальне.
“Радий, що округ по якому я обраний, як народний депутат, має такі унікальні надбання” – зазначив Антон Яценко на своїй офіційній сторінці у Фейсбук.
#АнтонЯценко #Трипільськакультура #Легедзине #Черкащина#Черкащинатуристич

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.