В Умані хасиди-волонтери під час пожежі врятували життя мешканців будинку (відео)

Опубліковано: 23.05.2018

В Умані хасиди-волонтери під час пожежі врятували життя мешканців будинку (відео)

В Умані волонтери – парамедики, які надають екстрену медичну допомогу в мікрорайоні паломництва, врятували мешканців будинку №6 на вулиці Володимира Мономаха (колишній Софії Перовської). Про це повідомляє Умань-медіа.

Під час виникнення пожежі, вони оперативно прибули на місце та евакуювали жителів квартир, яким безпосередньо загрожувала небезпека. Кільком людям була надана допомога у кареті швидкої, інших обстежили у місцевому приватному медичному пункті.

Наті Острі – волонтер: «Один із наших волонтерів побачив дим через вікно свого будинку, він одразу ж зателефонував до нашої компанії. Тут в Умані знаходиться 15-20 волонтерів, які постійно готові надавати екстрену медичну допомогу. Ми сюди прийшли, відправили сюди також машину швидкої допомоги, яка теж готова була надати допомогу у разі необхідності. Тут ми виявили кількох людей, які сильно надихались димом, їм була надана медична допомога, інших ми відправили в наш медичний пункт, там їх обстежили і також надали допомогу.»

Місцеві мешканці вдячні волонтерам за допомогу, адже якби не їх оперативне реагування та професійна підготовка, пожежа могла залишити по собі не лише матеріальні збитки, а й людські жертви.

Причини пожежі наразі встановлюють фахівці.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.