Гороскоп на сьогодні, 24 травня

Опубліковано: 24.05.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Овнам варто уважніше поставитися до долі відносин. Сьогодні можна знайти баланс, примирити протилежності, налагодити співпрацю, створити базу для ідеального шлюбу. Поведінка партнера може здаватися несподіваною, але не буде випадковою. Ви опинитеся дзеркалом один одного, двома половинками. Доля союзу може залежати не тільки від взаємної симпатії, а й від цілей, від сімейних, житлових, професійних умов. Щоб створити або зберегти гармонію, необхідний компроміс в чомусь важливому, інформує Ukr.Media.

Телець (21.04 – 21.05)

Успіхи Тельців сьогодні залежать від уміння спілкуватися на рівних з потрібними людьми і всюди знаходити «золоту середину». Від балансу безпосередньо залежить естетичний або лікувальний результат, діловий успіх, підсумок спору, репутація в колективі. Бажано ретельно все зважувати, надходити по справедливості, уникати явних перекосів і неврахування деталей. День значущий, якщо ви працюєте в сфері послуг, берете участь в чому-небудь на пайовій основі, залучені в тривалий діалог. У суперечках матимуть вагу правові аргументи.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Для Близнюків це гармонійна і продуктивна доба, не варто втрачати ні хвилини. Саме сьогодні ви зможете показати, на що здатні, причому в багатьох випадках легко обійдетеся без чужої допомоги. Якщо ж у вас є технічна, юридична або моральна підтримка, справи підуть ще успішніше. День допомагає вам продемонструвати ваш особистий діловий і творчий потенціал в дії, тому головним ворогом буде інертність. Фінансові, правові та інші труднощі легко переборні, якщо ви активні.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам зірки підказують, що сьогодні для успіху важлива динаміка, але не у всякій ситуації варто ризикувати і йти напролом. Інші необхідні елементи перемоги – правильний вибір, дипломатичність, витримка, настрій на співпрацю або рівноцінний обмін, знання прав, вміння створити бездоганний стиль, інтер’єр, образ. Підтримка іміджу або балансу, як і досягнення справедливості, виявиться нелегким завданням, зате ефект буде в наявності: новий рівень у відносинах, побуті, сім’ї, зовнішності або кар’єрі.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам варто активніше використовувати вдалий момент для співпраці, сьогодні це крок до кращого майбутнього. Правда, є секрет, без знання якого успіхи будуть скромними – вміння «домовлятися на березі». Перш ніж взятися за спільну справу, потрібно узгодити смаки і плани, розділити зони відповідальності, грамотно розподілити ролі. Не завадить подбати про дедлайни і правову сторону договору. Якщо мова йде про шлюб, не варто на догоду сентиментальності відкидати ідею шлюбного контракту.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам варто проявити товариськість, працьовитість, винахідливість. Послуги, надані вами сьогодні іншим людям, обов’язково окупляться, за умови, що ви не нав’язуєтесь, а ваші пропозиції ексклюзивні. Міра дозволеного важлива в фінансових справах. Варто ретельніше вибирати покупки, стежачи за стилем і якістю.

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам в цей день, як ніколи, необхідно почуття міри і розуміння законів людських відносин. Важливо бачити, коли доречна ініціатива, а коли стриманість. Не завадить і чисто юридична грамотність, особливо, якщо вирішується шлюбне, сімейне, житлове питання. Стиль дій і імідж краще вибрати відповідно до мети і роду занять. Це значуща доба, якщо ви просуваєте свої особисті інтереси, укладаєте союз, виступаєте в ролі посередника-миротворця, працюєте юристом, постійно перебуваєте на увазі.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам варто зважати на букву закону, думку партнера, правила гуртожитку. У цей день може багато значити чужа згода або несхвалення. Порушення загальноприйнятих норм здатне створити вам приховані проблеми, дія яких буде відстрочена в часі. Власні егоїстичні інтереси краще не підкреслювати. Вдалі спільні ініціативи, за умови взаємної толерантності, дружелюбності і однакового розуміння справедливості. Можна зробити щось разом з близькими друзями або домочадцями.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Сьогодні зірки радять Стрільцям бути якщо не в центрі подій, то в самій гущі життя. Це прекрасний день для активної взаємодії з іншими людьми, не на словах, а на ділі. Можливо, ви знову зустрінетесь з колишніми соратниками і у вас з’явиться відчуття, що повернулися колишні часи. Не варто забувати, що на дворі вже інша епоха: ви, ваші друзі або зовнішні обставини напевно змінилися. Не завадить частка стриманості у всьому, що пов’язано з матеріальними ресурсами і особистими симпатіями.

Козеріг (22.12 – 20.01)

День посилить цілеспрямованість Козерогів, і заодно їх упертість. Нового кроку може заважати консерватизм або страх поразки. Щоб забезпечити прогрес, доведеться подолати себе і щось зробити, причому в революційному дусі. Не менш важлива дипломатичність, мета недосяжна без партнера, асистента, техпідтримки, договору. Зробивши ставку лише на свій професіоналізм, легко промахнутися. У відносинах краще зберігати автономію, паритет або нейтралітет, охороняти свої кордони і дотримуватися баланса інтересів.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям варто подолати лінь і щось зробити. День хороший для індивідуальної та партнерської ініціативи. В одноразових починаннях успіх гарантований, але якщо ви робите черговий крок в рамках довгострокової багатоступінчастої програми, все трохи складніше. Зовнішні зрушення можуть маскувати системну проблему: завуальовану похибку в розрахунках і розподілі ролей, малий запас міцності, іншу приховану вразливість. Варто переконатися, що справа законна, здоров’я витримає, а партнер не зрадить.

Риби (20.02 – 20.03)

Сьогодні Рибам краще діяти у співпраці з іншими. Знайти підтримку простіше, якщо у вас «популярна» проблема і багато друзів по нещастю. Якщо ви товариські і доброзичливі, допомога прийде швидко, але за правилами хорошого тону, доведеться відплатити за неї відповідною дружньою послугою. За рішенням складних питань з довгою історією сьогодні краще не звертатися до випадкових людей, не завжди зможуть допомогти і старі друзі, бажано добре знати закон або користуватися послугами кваліфікованого юриста.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.