Монастирище стає сучасним європейським містом

Опубліковано: 24.05.2018

За останні роки місто Монастирище значно оновилося. Як саме?! Можна побачити у відеоролику, який опублікував народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.


Варто зазначити, що нещодавно в центрі міста з’явився новий світлодинамічний фонтан, якому дали назву «Фонтан бажань». В денний час – це звичайний фонтан, а от ввечері він сяє всіма кольорами райдуги під музичний супровід.
Також у центральному сквері було встановлено скульптуру «Закохана пара» та лавку для закоханих зі стрілою Амура.
Крім того, оновлено міський сквер, територію якого облаштовано алеями, викладеними тротуарною плиткою, встановлено ліхтарі та лавочки.
В минулому році було реконструйовано центральну площу міста, на якій встановлено пам’ятник Івану Богуну, безкоштовний атракціон «Весільна карусель» зі світловим та музичним супроводом. Також на площі викладено герб району, що робить її більш особливою.
Раніше у дитячому сквері було встановлено дитячий майданчик «В гостях у казки» та фонтан «Чаша Гетьмана».
Завдяки таким надбанням місцеві жителі та дітлахи знають де провести своє дозвілля або просто відпочити від швидкого темпу буденності, спостерігаючи як б’ють водні струмені фонтанів.
Монастирище процвітає та прагне до європейської сучасності. Приємно спостерігати за такими активними змінами міста, зазначають самі монастирищани.
Зауважимо, що вищезазначені проекти у Монастирищі реалізовані за підтримки народного депутата України Антона Яценка, який досить багато робить для розвитку Монастирищини.
«Дуже радий таким змінам, адже вони спрямовані на покращення життя місцевих жителів» – прокоментував народний депутат.
Антон Яценко пообіцяв й надалі працювати в напрямку розвитку міста.

 

 

фонтан 6
#АнтонЯценко #Монастирище #розвитокміста #Монастирище_європейськемісто

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.