Відбулось засідання виконавчого комітету Паланської ОТГ

Опубліковано: 24.05.2018

Відбулось перше засідання виконавчого комітету Паланської об’єднаної територіальної громади,  на якому було розглянуто низку питань. Про це пише Громадське Умань.

Члени виконкому обговорили ситуацію із освітленням вуличної мережі населених пунктів. Голова виконавчого комітету Петро Кучеренко зауважив, що проблема зовнішнього освітлення знаходиться на завершальному етапі її вирішення. Практично всі села, що входять до складу ОТГ, вже забезпечені світловим затишком у вечірній та нічний час.

Також члени виконкому прозвітували про поточний ремонт асфальтного покриття у населених пунктах. Берестівець, Кочубіївка, Городецьке, Максимівка, Паланка вже мають відремонтовані дороги. За 2-3 тижні до них приєднаються Томашівка, Кочержинці та Громи.

На засіданні старости сіл прозвітували про благоустрій населених пунктів. У селах проводиться комплекс робіт з впорядкування центральних частин, озеленення, обкошування зарослих територій.

Відбулось засідання виконавчого комітету Паланської ОТГ

Крім того, старостам нагадали, що обкошування всіх доріг, які прилягають до полів, покладено на сільгоспвиробників. Тому слід звертатися до підприємців аби укласти договори про співпрацю і спільними зусиллями наводити лад в селах, а не покладати всю роботу лише на органи місцевого самоврядування.

“Ми повинні показати приклад. І ми маємо всі можливості для цього,” – наголосив Петро Федорович.

Особливу увагу приділили питанню безпеки населених пунктів. Нині в Паланській ОТГ функціонує комісія з цивільного захисту та надзвичайних ситуації, створюється комісія з евакуації. Крім того, старости сіл працюють над дотриманням норм пожежної безпеки навчальних закладів, встановленням сигналізацій і т.д.

Під час засідання членам виконавчого комітету нагадали про важливість обліку та контролю за використанням земель населених пунктів, адже як відомо, не всі одноосібники реєструють свою діяльність та сплачують відповідні податки. Посадовці працюють над тим, щоб вивести з тіні нечесний бізнес, тим самим наповнивши місцеву казну.

“Я хочу бачити по кожному населеному пункті, де ми втрачаємо кошти.” – зауважив голова ОТГ.

Розглянуто клопотання про організацію дозвілля дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах, за кошти громади: до Дня захисту дітей 64 дитини поїдуть до кінотеатру.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.