Гороскоп на сьогодні, 25 травня

Опубліковано: 25.05.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Овни сьогодні чутливі до поведінки партнера більше, ніж хотіли б показати. Якщо відносини важливі, доведеться потерпіти період чужого поганого настрою. Найкращі перспективи у ділових і дружніх альянсів, в них буде простіше дотримуватися дистанції і поважати особисті кордони. У любовних, подружніх і сімейних союзах позначаться накопичені протиріччя, багато чого буде залежати від уживчивості і готовності піти на поступки. При явних розбіжностях небажано вступати в шлюб і організовувати загальний побут, інформує Ukr.Media.

Телець (21.04 – 21.05)

У цей день зірки радять Тельцям пам’ятати про почуття міри, перш за все, вчасно припиняти цільові роботи. Пропустивши критичний момент, можна зіпсувати відносини з тими, хто вам допомагає чи, навпаки, потребує вашої допомоги. Не варто опиратися і в заняттях, пов’язаних з поправкою здоров’я, профілактикою захворювань, наведенням краси, в даних напрямках сьогодні теж краще недопрацювати, ніж перестаратися. Небажано зловживати лікарськими засобами та косметичними хитрощами.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюки проведуть день відмінно, якщо «знайшли себе». Особливо вдала діяльність з елементами творчості і помірного ризику. Якщо ви не визначилися з точкою докладання зусиль і областю самореалізації, нерозтрачена енергія може штовхнути вас в сторону небезпечних пригод, які, звичайно, допоможуть вбити час, але навряд чи принесуть справжнє моральне задоволення. В обох випадках, ваші захоплення можуть виявитися витратними, це не найкращий момент для початку справ.

Рак (22.06 – 23.07)

У цей день зірки радять Ракам задовольнятися невеликими успіхами і не намагатися їх примножити. Спроба поліпшити ситуацію чревата зворотним ефектом: можна зіпсувати хороше враження про себе, знецінити примирення, перейти межу розумного в гонитві за красою, модою або комфортом. Якщо партнер або близька людина пішла на поступки, не варто намагатися його «дотиснути» і виторгувати зайвий бонус. Бажано уникати всього, що здатне затьмарити гармонію відносин і спільне життя.

Лев (24.07 – 23.08)

Сьогодні зірки радять Левам не жартувати в стосунках. Не варто занадто гостро реагувати на те, що вам не подобається в людині або в ситуації, це найлегший спосіб порушити гармонію і зміцнити грунт для розбіжностей. Рівного доброзичливого тону бажано дотримуватися не тільки в значущих союзах ділового та особистого плану, але і в контактах з представниками близького повсякденного оточення, наприклад, колегами, працівниками сервісів, сусідами по будинку, гаражу або дачі.

 

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам сьогодні краще утриматися від зайвих витрат і всього, що продиктовано спонтанними емоційними імпульсами. Причина проста: в цей день не вітається будь-яке перевищення норми. Те, що здається нешкідливим і безпечним, може завдати шкоди, порушити фінансовий баланс, обнулити ефект від роботи, відпочинку, лікування, або ж просто зіпсувати вам настрій. Можливо, вам доведеться в чомусь відмовити дітям, заради їхнього ж блага. Речі, придбані в цю добу, можуть виявитися неякісними або шкідливими.

Терези (24.09 – 23.10)

Сьогодні Терези внутрішньо уразливі і можуть в будь-який момент втратити душевну рівновагу. Причина для дратівливості або іншої негативної емоції може знайтися у власному будинку, або в найближчому колі. Якщо в цих сферах все добре, зірки радять цінувати гармонію і не зривати зло на домочадцях при невдачі в іншій області. У цей день краще не приступати до важливих справ, варто виключити строгу дієту, кардинальні домашні перетворення і заняття, що вимагають ідеального самовладання.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Протягом дня Скорпіонів можуть не раз відвідати неприємні думки або негативні емоційні імпульси. Зірки не радять робити під їх впливом що-небудь серйозне: швидше за все, це буде помилкою. Сьогодні ви не в самому вдалому для себе становищі, і справа зовсім не в вас, а в обставинах, над якими ви не владні. Все, що знаходиться зараз в вашій «юрисдикції», це дипломатичний настрій і готовність підлаштовувати свої звички під існуючі правила і потреби оточуючих.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Сьогодні Стрільці вправі вести себе невимушено, але не варто розуміти свободу буквально і порушувати всі пристойності. Небажано піддаватися негативним імпульсам, наприклад, бажанням взяти реванш за минулі поразки і приниження. Рівні доброзичливі відносини краще завуальованих психологічних ігор. Краще утриматися від невиправданих витрат, особливо під впливом пориву. Ще одна порада зірок на цей день – не варто активно ділитися сокровенним, розкривати кому б то не було свої секрети.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам варто контролювати свої несвідомі імпульси. Є ймовірність гостро відреагувати на будь-яку поразку, навіть якщо вона помітна тільки вам. По можливості, зірки радять відкласти співбесіди, знайомства, публічні виступи, переговори, зустрічі з начальством. Варто уникати тісного контакту з людьми, налаштованими критично або викликаючими у вас бурю поганих спогадів. Не відстеживши вчасно негативну хвилю в душі, що піднімається, ви ризикуєте стати жертвою стресу «на рівному місці».

Водолій (21.01 – 19.02)

У цей день Водоліїв підстерігають не тільки явні, скільки приховані загрози. Серед останніх варто звернути особливу увагу на правові уразливості, психологічні труднощі і проблеми зі здоров’ям. Багатьом Водоліям буде корисно чесно розібратися зі своїми внутрішніми страхами. Якщо причина дискомфорту криється в самопочутті, зірки радять уникати будь-яких чинників, здатних спровокувати чергове нездужання. У разі юридичних ускладнень варто прояснити питання за допомогою надійного джерела.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам сьогодні не варто згущувати фарби, в тому числі, надмірно драматизувати майбутнє. Але схильність готуватися до гіршого корисна, якщо ви дасте їй волю в розумному масштабі, в цьому випадку, отрута стане ліками. Хвороблива тривожність зміниться здоровою передбачливістю, ви зможете відстежити негативні тенденції «на підльоті» і вчасно їх нейтралізувати. Варто утриматися від починань, які не продиктованих необхідністю. Посилиться критична партнерська ініціатива, навіть при добрих намірах сторін.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.