На Уманщині заплановано будівництво 4 медичних закладів

Опубліковано: 25.05.2018

6884741974e9768225790e76539eed5a

23 травня під головуванням голови Уманської райдержадміністрації Євгенія Данченка відбулася нарада з сільськими головами сіл Паланка, Ладижинка, Бабанка і Дмитрушки. На порядку денному – вирішення нагального питання: будівництво нових амбулаторій в зазначених населених пунктах.

Як повідомив Євгеній Михайлович, в області вже затверджена спроможна мережа амбулаторій, яка передбачає будівництво 23 нових медичних закладів первинної ланки. В нашому районі медичною реформою заплановано будівництво 4 медичних закладів за всіма сучасними вимогами.

Головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Новаківський зазначив, що наразі подані документи в Управління охорони здоров’я Черкаської ОДА на будівництво 4 амбулаторій групової практики  в селах Паланка, Ладижинка, Дмитрушки і Бабанка. Підготовлені всі чотири папки документів, а також прорахована спроможна мережа надання первинної допомоги.

Типові проекти на амбулаторії затверджені Кабінетом Міністрів України. В проект входить автомобіль, табель оснащення і будівля під ключ. У нашому районі планується розробити типові проекти з розрахунку: с. Паланка – 4 лікаря, с. Ладижинка – 6 лікарів, с. Дмитрушки – 2 лікаря і смт Бабанка – 2 лікаря.

Розуміючи важливість будівництва нових медичних закладів для населення району, голова районної державної адміністрації акцентував увагу присутніх сільських голів на максимально швидкій підготовці усіх необхідних документів, адже від цього залежить можливість отримання коштів на будівництво.

Очільникам територіальних громад для кожної амбулаторії необхідно розробити детальний план території, відвести земельну ділянку замовнику і спільно з проектантом прив’язати типові проекти до відповідної земельної ділянки.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації

Джерело: Громадське Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.