Гороскоп на сьогодні, 27 травня

Опубліковано: 27.05.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Сьогодні Овнам не властива підприємливість, часом природна енергія буде змінюватися відвертою лінню. Якщо вранці і буде спостерігатися прагнення «перевернути гори» і переробити світ дощенту, протягом дня воно знизиться, ви захочете відпочити від ролі революціонера. Пасивність матиме свої плюси, наприклад, дозволить вам побути в блаженному байдикуванні або присвятити більше часу чуттєвій стороні життя. На тлі стабільності можуть з’явитися досить екзотичні смаки, інформує Ukr.Media.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям сьогодні не варто побоюватися чвар між собою і партнером. День може дати привід для емоційного обміну думками, але не для сварки. Це хороший день для сімейних угод, буде важливою роль родинних зв’язків. Можна довіритися чужій шляхетності, поставити на схожість переконань або смаків. Корисно знати звички близької людини і варто поважати їх. Багатьом Тельцям вдасться перемогти чужу упередженість своєю любов’ю, турботою, дипломатичністю, укупі з зовнішньою привабливістю.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюки сьогодні орієнтовані на те, що провокує емоції. Чим сильніше ваші переживання, тим більше часу ви присвятите їх причині, і вона не завжди буде романтичною. Це непоганий день для занурення в господарські справи, за умови, що вони пов’язані для вас з чимось позитивним. Вашої уваги можуть чекати істоти, потребуюючі турботи. Жертвуючи особистим часом заради допомоги іншим, не варто ігнорувати і власне самопочуття. У відносинах вам може бути відведена роль слуги чи «тіні».

Рак (22.06 – 23.07)

Для Раків це день везіння. Навіть якщо ви опинилися в небезпечній ситуації або в непристойній ролі, все закінчиться благополучно. Обставини дозволять вам задовольнити свої чуттєві імпульси, вгамувати самолюбство, розкрити творчі здібності. Ваша прихильність до дітей може часом нагадувати гіперопеку. У любові ваша політика може бути не до кінця прозорою, не виключено, що ви будете використовувати будь-яку можливість для перевірки справжнього ставлення пасії до вас, часом не гребуючи і інтригою.

Лев (24.07 – 23.08)

Для Львів реальна чи уявна небезпека позаду, але багато що залежить від особистої вразливості. Емоційний шлейф від неприємного моменту сьогодні може зберігатися набагато довше, ніж фактичні наслідки від нього. Зірки радять не культивувати негативні емоції і налаштуватися на більш гармонійний лад, особливо важливо оздоровити «погоду в будинку». День підходить для прийому гостей, сімейних заходів, створює відповідну психологічну атмосферу для возз’єднання і великодушного прощення образ.

 

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам сьогодні забезпечений надлишок вражень і в близькому середовищі, і далеко від дому. День не має стосунку до суєти і різкої зміні курсу, зате налаштовує на всебічність і інтенсивне емоційне занурення в ситуацію. Питання, яке вчора було продиктоване поверхневою цікавістю, сьогодні здатне викликати більш глибокий інтерес, підштовхнути до досліджень або до широкого обговорення. Не так-то легко буде позбутися і від негативних обставин, доведеться пристосуватися до поставлених умов.

Терези (24.09 – 23.10)

У цей день Терези можуть дозволити собі більше звичайного, він пом’якшує обмеження. Можливі грошові надходження. Широкий спосіб життя може стати природним елементом вашого нинішнього становища, навіть якщо воно вам не подобається. День підходить для покупок. Якщо хочеться побалувати себе чимось екзотичним і престижним, або тимчасово забути про дієту, то настав вдалий момент. Добре вибирати аксесуари, що підкреслюють статус та привабливість, а також речі, наділені містичним сенсом.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Сьогодні інтуїція шепоче Скорпіонам, що загроза минула, і це дійсно так. Лише власна злопам’ятність або інша риса, яка сприяє концентрації на негативі, може змусити вас думати про погане, коли навколо так багато хорошого. Це один з днів, коли ви можете дозволити собі практично все, чого душа забажає, звичайно, за винятком того, що завдає вам, вашим близьким або території явну шкоду. Вас чекає любовна, творча, батьківська чи інша удача, або просто приємний відпочинок.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Сьогодні Стрільці залежні від своїх захоплень і переконань, особливо таємних. Надихне все, що оповите ореолом ексклюзивності, секретності, обраності. Добре про когось піклуватися, займатися благодійністю. Вдалий момент для інтимної зустрічі. День може і підштовхнути до благих справ, і спокусити, загострити погані звички. Якщо ваші критичні фільтри не налаштовані належним чином, є ризик потрапити в погану компанію, опинитися у владі омани, прийняти духовну отруту під виглядом ліків.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам сьогодні властива ностальгія. Не варто вдаватися до меланхолії і песимізму, навіть якщо це всього лише творчий образ або хвилинний настрій: маска може до вас «прилипнути», вплинути на спілкування або на хід думок. Надуманий скепсис завадить вам оцінити позитивні сторони поточного моменту або розгледіти контури кращого майбутнього. Це відповідний день для відновлення контактів зі старими однодумцями. Можна стати одним цілим з партнером, якщо ви по справжньому близькі один одному.

Водолій (21.01 – 19.02)

Цей день стане для Водоліїв дуже приємним, якщо поставлена мета досягнута. У цьому випадку, ви можете сміливо приймати поздоровлення, так як взяли досить серйозну для себе висоту. Якщо ваші амбіції поки залишаються незадоволеними, варто пошукати психологічну точку опори і подумати про те, як виправити становище, в найближчому майбутньому вам ще випаде можливість для чергової спроби. Зірки радять уникати заздрості: як і інші подібні переживання, вона може зруйнувати вас зсередини.

Риби (20.02 – 20.03)

Сьогодні Риби здатні розфарбувати будь-які події фарбами з палітри своєї фантазії, але швидше за все, це не знадобиться. Життя і так буде виглядати прекрасним, або стерпним. Це хороший день для спілкування в атмосфері довіри, інтимності, сімейної або духовної єдності. Ви можете розраховувати на прихильність тих, кого поважаєте, любите і цінуєте, в тому числі тих, до кого маєте сильний інтерес на відстані. Може виповнитися бажання, яке ви вже записали в розряд нездійсненних.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.