В Умані відбулося свято Останнього дзвоника

Опубліковано: 27.05.2018

Промайнув ще один навчальний рік. Свято шкільного Останнього дзвоника – перше «доросле свято» кожної людини. Для випускника школи – це віха, яка відділяє дитинство від самостійного життя, підведення перших життєвих підсумків, розлука з друзями дитинства, учителями, звичним життям. У ньому поєднуються жаль прощання з дитинством і світлі сподівання на здійснення мрій.

У 2017/2018 навчальному році 16 закладів загальної середньої освіти м.Умань випускають 432 випускників 11-х класів, ще 756 випускників завершують 9-й клас. Загалом у 16 школах міста навчалося понад 8200 учнів.

По-сімейному тепло і водночас урочисто проходили заходи по школах: були підведені підсумки роботи за навчальний рік; нагороджені грамотами переможці обласних та всеукраїнських олімпіад та конкурсів, змагань; звучали привітання у вигляді пісень та хореографічних постановок.

1

НВК № 17

1

ЗОШ № 8

Але найбільш хвилююча мить для всіх присутніх – вальс, у якому кружляють сучасні, молоді, красиві, творчі, спортивні, талановиті, веселі і дуже різні – випускники 2018 року.

1

ЗОШ № 8

У кожній школі у голубе небо міста Умань злетіли кульки надій.

1

ЗОШ № 8

У кожній школі прозвучав Останній дзвоник, що сповістив всіх присутніх про початок чудової пори – літніх канікул.

1

НВК № 7

 

Джерело: Відділ освіти Уманської міської ради

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.