В УНУС відбулася Міжнародна науково-практична конференція

Опубліковано: 27.05.2018

img_5083

На факультеті менеджменту Уманського національного університету садівництва відбулася Міжнародна науково-практична конференція “Міжрегіональна взаємодія логістичних систем в умовах трансформації економіки”.

У роботі конференції взяли участь як вітчизняні науковці, так і вчені з університетів США, Білорусії, Казахстану та Польщі.

Предметом обговорення учасників конференції стали актуальні питання розвитку логістичних систем. Особлива увага присутніх була зосереджена на зовнішньоекономічних аспектах розвитку логістики в умовах функціонування агропродовольчих ринків й удосконаленні логістичної інфраструктури в зазначеній сфері. Також було висвітлено актуальні проблеми логістичного менеджменту та питання впливу глобалізаційних чинників на формування експортного потенціалу стратегічних галузей економіки.

Особливе зацікавлення науковців викликала доповідь доктора Уїльям Мейєрса (Інститут досліджень проблем агропродовольчої політики, Університет штату Міссурі, м. Колумбія, США), який охарактеризував основні тенденції розвитку кон’юнктури ринку сільськогосподарської продукції до 2027 року та методи логістичного менеджменту в аграрній сфері.

У процесі обговорення питань розвитку логістичних систем в умовах трансформації економіки були окреслені напрямки вирішення нагальних проблем.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.