Гороскоп на сьогодні, 28 травня

Опубліковано: 28.05.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Для Овнів це день пасивності і чутливості. Буде нелегко різко змінити курс, взятися за нове завдання. Інертність почуттів і мислення не дозволить знайти оригінальне рішення. Якщо вам потрібен нестандартний хід або свіжий творчий імпульс, краще дочекатися наступного дня. Розмови аж до ночі будуть стосуватися того, що викликає емоції, або пов’язане для вас з грошима, таємницями, безпекою, відносинами з протилежною статтю. Не варто вирушати в довгий шлях, починати навчальний процес, інформує Ukr.Media.

Телець (21.04 – 21.05)

У цей день Тельці потребують інтимного співрозмовника і швидше за все, хтось відповідний на цю роль є поруч. Діалог буде приємним, за умови взаємної чуйності. Щоб вас швидше почули і точніше зрозуміли, вам варто проявити більше уваги до настрою свого візаві, хто б він не був. Добре висловити повагу до його переконань і дрібним звичкам, поцікавитися потребами і самопочуттям. Ще важливіше вести себе подібним чином при спілкуванні з близькими: батьками, партнером по шлюбу.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам сьогодні краще зосередитися на повсякденній рутині і задовольнятися дрібними перемогами. Небажані важливі починання, особливо, пов’язані з роз’їздами, публічними виступами, навчанням. Не варто поспішати з винесенням пропозиції, заявою, відповіддю на питання. Це відповідна доба для завершення чорнових і підготовчих робіт, не варто залишати незакінченим лікування, прибирання. Може знадобитися робота з кореспонденцією або архівом, тісний контакт з колегами, ріднею, сервісами.

Рак (22.06 – 23.07)

Сьогодні плани Раків навряд чи приймуть новий напрямок, то ж можна сказати про почуття, захоплення, смаки. Думки можуть крутитися навколо особистого життя або потреб дітей. Якщо ви насолоджуєтеся відпочинком або у вас вільний графік, це буде природним. Не варто різко міняти обстановку, приступати до нових завдань. Краще не нарощувати технічну майстерність, а додатково поміркувати над творчою стороною справи.

Лев (24.07 – 23.08)

Для Львів день може ознаменуватися емоційно забарвленою бесідою з домочадцями, сімейним «круглим столом», обговоренням новин про нерухомість, фінанси, спадщину або будь-якої цінної інформації. Можлива поїздка в зв’язку з одним з перерахованих напрямків. Будь-яка розмова сьогодні здатна зачепити вашу життєву базу і матеріальні інтереси. Бажання висловитися або зробити все можливе чревата перевтомою, зайвими витратами або ситуацією, коли ви скажете вголос більше, ніж варто було б.

 

Діва (24.08 – 23.09)

Дів цей день схиляє до товариськості і допитливості, але лише в цілком певних межах. У вас і ваших співрозмовників аж до ночі можлива загальна неповороткість думки або зацикленість на окремих нюансах. Логічні доводи поступляться емоціям, не виключена упередженість. У цю добу нелегко знайти принципово нове рішення. змінити маршрут, коло спілкування або область інтересів. Хороший день для поглиблених досліджень, досконального вивчення потрібної теми.

Терези (24.09 – 23.10)

Терези сьогодні можуть зіткнутися з реальністю та містикою одночасно. Не виключені дивні або знакові моменти в ході рутинних справ: коротких поїздок, прогулянок, підтвердження замовлення, покупок, платежів. У будь-якої інформації, яку ви або ваші знайомі сьогодні отримуєте, може міститися таємничий натяк. Привернуть увагу загадкові історії, пов’язані з артефактами минулого, раритетами. Вірогідні дрібні, але дуже цікаві знахідки. Варто бути обережніше, взявши в руки чужу річ невідомого походження.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіони сьогодні здатні впливати на співрозмовника невербально, і сугестивний талант дасть серйозну перевагу. Укупі з загостреним чуттям і стихійним психологічним даром, він може зробити вас неперевершеним сповідником, талановитим переговірником або небезпечним маніпулятором. Якщо ви налаштовані на діалог, інтуїція безпомилково підкаже вам потрібні слова для опису ваших потреб і почуттів. Перешкодити почути чужі доводи вам може зайва зосередженість на своїх відчуттях і потребах.

Стрілець (23.11 – 21.12)

У Стрільців сьогодні великий інтерес до зашифрованої інформації, чужих секретів, містичного, непізнаного. Предметом уваги може стати скарб, закрите приміщення, недоступний ресурс, звістка з минулого. Не виключена і схильність ділитися своїми таємницями, причому докладно, із залученням деталей і відчутних свідчень. Можлива секретна поїздка, приватна бесіда. Тяга до подібних занять не залишить місця для зовнішньої активності, не варто дивуватися, якщо ви не просунетеся в повсякденних справах.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам варто скористатися нестандартними можливостями цього дня. Він підходить для того, щоб висловитися про сокровенне: у вас буде достатньо часу, складеться вдалий емоційний фон, знайдуться потрібні слова і розуміючі співрозмовники. Краще не відкладати підведення підсумків, визнання особистої властивості. Не варто відмовлятися і вислухати інших, поки в діалозі панує атмосфера взаємної довіри. Добре відвідати забуті місця. Щоб не порушувати потрібний настрій, можна пожертвувати рядовими справами.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям варто уникати чутливості, амбітності і балакучості. Поєднання цих рис сьогодні веде до небажаного ефекту, наприклад, в емоційній ейфорії ви можете зробити надбанням громадськості свої глибоко особисті таємниці. Якщо проговорився хтось інший, корисно запам’ятати почуте: можливо, одного разу ця інформація дасть вам в руки сильну зброю. День сприяє психологічним маніпуляціям. Відповідний момент для обговорень, але не варто домовлятися офіційно, ставити підпис.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам не варто відкладати платежі, поїздки, покупки, особисті зустрічі. Найважливіші заходи краще перенести на першу половину дня, в цей час більше можливостей отримати задоволення і виграти зайвий бонус. Інформація цієї доби заслуговує на увагу: навіть якщо ви вважаєте, що досконально вивчили питання, що цікавить, вашого слуху можуть досягти дуже цінні додаткові відомості. Не варто відмовлятися від додаткової консультації, додаткового уроку, продовження розмови, листування.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.