Нові медичні амбулаторії з`являться у селах Паланка, Ладижинка, Дмитрушки та смт Бабанка Уманського району

Опубліковано: 28.05.2018

ambulatoria-710x434

На Уманщині розширять мережу медичних закладів первинної ланки. Відтак, нові медичні амбулаторії групової практики побудують у селах Паланка, Ладижинка та селищі Бабанка та Дмитрушки Уманського району.

У Черкаській області всього заплановано побудувати 23 нових медичних заклади первинної ланки.

Саме завдяки підтримці народного депутата України Антона Яценка вдалося досягти того, що 4 таких медзаклади за всіма сучасними вимогами буде побудовано саме в Уманському районі.

“Радий, що вдалось вирішити питання будівництва 4-х медичних абулаторій групової практики у селах Паланка, Дмитрушки, Ладижинка та селищі Бабанка Уманського району. Це значно покращить рівень надання первинної медико-санітарної допомоги”, – прокоментував народний депутат на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Крім того, Антон Яценко  висловив подяку Прем`єр-міністру України Володимиру Гройсману за те, що відреагував на його звернення та допоміг у вирішенні цього важливого питання, а також Віце-прем’єр-міністру – Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадію Зубку, голові Черкаської обласної державної адміністрації Юрію Ткаченку, голові Черкаської облради Олександру Вельбівцю, голові Уманської районної державної адміністрації Євгенію Данченку за співпрацю над цим проектом.
Антон Яценко зазначив, що й надалі буде працювати над розвитком медицини на окрузі.

#АнтонЯценко #медицина #амбулаторії #Уманськийрайон #Паланка #Ладижинка #Дмитрушки #Бабанка

 

 

 

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.