Гороскоп на сьогодні, 29 травня

Опубліковано: 29.05.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Овнам день дарує фізичну або моральну свободу. Зникне «якір» у вигляді нав’язливих думок-образів або баласт у вигляді шкідливих звичок. Багато процесів зрушаться з мертвої точки. Період найвищої активності і найкращих шансів – перша половина дня, саме в цей час краще вирушати в дорогу, братися за енергоємні справи. На тлі збільшеної активності, може відставати інформаційна частина, можливо, доведеться почекати актуальних новин, прибуття потрібних людей, відкриття маршруту або каналу зв’язку, інформує Ukr.Media.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельців сьогодні чекає невелика інформаційна перебудова. Можливо, частково зміниться напрямок ваших інтересів або коло спілкування. Не виключений короткий збій в системі зв’язку або платежів, навчальному процесі. Може виникнути заминка в дорозі. Головною якістю, необхідною для успішного перебігу справ, стане оптимізм. Не варто турбуватися, якщо запізнюються відомості: це ненадовго. Ще однією корисною властивістю буде допитливість, особливо добре вчитися на дрібних кризах і забавних непорозуміннях.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Для Близнюків сьогодні підкреслені будь-які аспекти взаємодії із зовнішнім світом, будь то співробітництво, дружба або протистояння. Зірки радять почекати з будь-якими заявами, навіть якщо ваша думка давно дозріла і дотепні слова вже крутяться на язиці. Проявивши трохи витримки, ви тільки виграєте. Можливо, друга сторона зробить перший хід, і тим самим допоможе вам визначитися з власною позицією. Також, має сенс почекати з початком навчального процесу і відправкою в далеку подорож.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам доведеться забути про повний комфорт. Щось змусить поклопотатися, або стати уважніше до новин. На порядку денному може виявитися виконання рутинних повсякденних обов’язків, турбота про здоров’я. Нагадають про себе тонкощі, пов’язані з адаптацією, наприклад, до нового місця роботи або проживання. Додаткові клопоти можуть виникнути в зв’язку з потребами домашніх вихованців. Краще не братися за важливі справи, тому що увага буде часто розпорошуватися на дрібниці і може бути відсутньою точна інформація.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам день додасть оптимізму, але може залишити на мізерному інформаційному пайку. Можливо, доведеться почекати, поки налагодиться зв’язок, приспіють новини або з’являться цікаві для вас люди. Якщо ви вразливі і схильні до навіювань, навіть коротка пауза може збити вас з пантелику. Зірки радять свідомо сконцентруватися на хорошому: завтра ви зрозумієте, що це і було найкращою тактикою. Якщо сьогодні у вас є вибір між рутинною роботою і відпочинком, грою, подорожжю, краще зробити його не на користь роботи.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам варто приділити час дому, сім’ї, рутині, але краще не обмежуватися такими вузьким спектром інтересів. У черговому частковому переосмисленні може потребувати не тільки ваш звичний побутовий уклад, а й світогляд, мета, хід думок. Якщо ви поки не знайшли своє покликання, пора зробити до цього ще один крок. Одночасно, зірки застерігають вас від квапливості і суєти, особливо, на тлі затримок і неясностей. Сьогодні може запізнюватися важлива новина, рішення начальства, батьків або інстанції.

Терези (24.09 – 23.10)

Сьогодні Терезів не турбують нюанси, пов’язані із зобов’язаннями і статусом. День схиляє до демократичного іміджу і стилю спілкування, допомагає задовольнити допитливість. Добре змінити обстановку або коло спілкування. Якщо ви збираєтеся в далеку дорогу, плануєте навчання або дослідження, краще використовувати цю добу для підготовчих заходів: збору відомостей, уточнення маршруту. Не виключено, що деяких новин вам доведеться почекати, як і повного відкриття доріг, можливостей, каналів зв’язку.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Сьогодні зірки радять Скорпіонам налаштуватися не на роль учителя або всезнайки, а на роль учня, дослідника. День ставить питання, відповіді на які поки неоднозначні. Не виключено, що в цю добу ви отримаєте лише попередні відомості, а далі будете шукати матеріал для роздумів по частинах. Напередодні цього пізнавального періоду не варто робити щось серйозне. В тому числі, краще не поспішати з вкладеннями і придбаннями, особливо валютними, з формуванням портфеля акцій.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Цей день підігріває цікавість Стрільців, але не поспішає його задовольняти. Вас може тримати в невіданні посередник, партнер або опонент. Можливе перенесення зустрічі. Якщо майбутній діалог для вас важливий, зірки радять не розкривати своїх карт і надати право першого ходу в майбутній партії співрозмовнику. При цьому бажано бути напоготові: хоча шанси у вас і є, при найменшій недбалості ви опинитеся в ситуації «білі починають і виграють», при цьому ви, звичайно ж, будете грати чорними.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам сьогодні варто поставитися до того, що відбувається з гумором і не забувати вчитися, в тому числі, на чужому досвіді. День може пройти на тлі чуток, в умовах дефіциту точної інформації, і буде сприятливий для заходів з пізнавальним ухилом: відвідування лекцій, екскурсій, освітніх сайтів, попереднього відпрацьовування оригінальних прийомів. Корисно брати на замітку будь-які відомості, які служать розвитку вашого кругозору, особливо, якщо вони пов’язані з чужою культурою, подорожами, медициною.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям варто використовувати цю добу для спілкування, наукової та соціальної діяльності. Він відкриє нові горизонти, але висновки робити поки рано, багато вам ще тільки належить дізнатися, сказати або зробити. День вдалий для зустрічі з однодумцями і непоганий для чисто фізичної активності. У будь-якому випадку, виявиться важливим якийсь «ідейний» момент. Не виключено, що вам буде мало кабінетної роботи: захочеться зануритися в гущу подій, відчути себе повноправним членом гри, тусовки, угруповання.

Риби (20.02 – 20.03)

Риби можуть в черговий раз втратити опору під ногами. Причиною може стати домашня обстановка, інформаційний дефіцит або інша обставина, що позбавляє впевненості. Щоб на цьому хиткому грунті знов не розцвіли властиві вам ілюзії і сумніви, краще утриматися від важливих рішень і незворотних кроків. Замість цього, має сенс намітити період навчання, роздумів, пошуків або обміну думками. Можливо, вам доведеться дочекатися рішення близьких або звісток від людей, пов’язаних з вашим житлом.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.