СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ТУРКМЕНСЬКОГО КИЛИМА

Опубліковано: 29.05.2018

29 травня в Українсько-туркменському культурно-освітньому центрі відбулося засідання круглого столу, присвячене Дню туркменського килима. Організаторами заходу виступили директор УТКОЦ Олександр Лаврик, фахівець І категорії Наталія Жидкова та заступник декана з виховної роботи природничо-географічного факультету Андрій Максютов.

Під час круглого столу іноземні студенти ознайомили українську молодь із історією виникнення державного туркменського свята та особливостями створення їхньої національної святині.

2

Зазначимо, що килими створюють в багатьох країнах, але Туркменістан став однією з небагатьох, де цей промисел прославився на весь світ. Туркменські килими – це втілення душі, культури і мистецтва народу. Саме тому нація надає таке значення цим виробам.

Із розповідей студентів із сонячного Туркменістану присутні дізналися, що орнамент килимів здатний розповісти не тільки про те, в якому регіоні він був створений, але й те, яким майстром зроблений. Кожен килим, де б він не був зроблений, має своє “обличчя”, відрізняється від інших подібних. Туркменські килими ручної роботи досі зберігають сліди історії і релігійних течій, що існують на території країни.

Вшановуючи традиції студентів-іноземців, завідувач відділу по роботі з іноземними студентами Надія Ремезовська та директор Українсько-туркменського культурно-освітнього центру Олександр Лаврик від імені адміністрації університету привітали студентів із Туркменістану зі святом та побажали щастя, добра, процвітання їхній Батьківщині.

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ТУРКМЕНСЬКОГО КИЛИМА
СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ТУРКМЕНСЬКОГО КИЛИМА
 Повідомляє прес-центр УДПУ

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.