Гороскоп на сьогодні, 30 травня

Опубліковано: 30.05.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Овнам корисно стежити за новинами, або просто бути включеними в інформаційний потік. День допомагає розширити кругозір, мотивує на мобільність і допитливість. Також, він зніме обмеження, накладені на будь-які види контактів, в тому числі, на спілкування з друзями, іноземцями та незнайомцями. Краще не займатися справами, які вимагають посидючості і концентрації уваги, кабінетній роботі варто віддати перевагу перебуванню на свіжому повітрі. Вдалий момент для прогулянок, поїздок, пікніків, пригод, інформує Ukr.Media.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям сьогодні краще налаштуватися на пошук, а не на конкретний результат. Це прекрасний день для розвитку, а ось стабільності він не гарантує, така плата за прогрес. Типовим Тельцям зірки радять стати трохи більш енергійними і заповзятливими, а заодно і менш консервативними. Стане в нагоді товариськість, готовність вчитися і оновлюватися. Дані якості необхідні, якщо ви розвиваєте бізнес, будуєте кар’єру, берете перешкоду, налагоджуєте контакти з іноземцями або віддаленими регіонами.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Сьогодні у Близнюків народжуються ідеї або різко зростає потреба висловитися. Наче нізвідки, у вас з’явиться енергія і знайдуться потрібні слова. Незважаючи на особистий потенціал, ви будете мати потребу в помічнику, партнері, або хоча б у випадковому співрозмовникові, супутнику. Використовуючи зворотний зв’язок, ви зможете швидше здійснити намічене або дізнатися те, що хочете. Варто врахувати, що інші можуть бути більш повільними і чутливими, не всім буде легко вбудуватися в ваш ритм або підхопити ваш тон.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам сьогодні варто бути уважніше до новин, оригінальних ідей і корисних порад. Інформованість стане одною з головних якостей, якщо ви потрапили в непросте становище або в новий колектив, виконуєте складну роботу. Також, в цю добу важлива рухливість. День створює відповідний настрій для навчання, коротких відряджень, експериментальних, лікувальних і адаптаційних заходів, ведення службової кореспонденції. Можливо, вам доведеться відкрити інший акаунт або завести нові знайомства.

Лев (24.07 – 23.08)

Сьогодні зірки радять Левам налаштуватися на відпочинок, зміну обстановки, оновлення, творчий пошук. Новини цього дня допоможуть вам заглянути в майбутнє. Може намітитися легке спілкування неформального характеру, за яким ви сумуєте. Не виключена нова хвиля інтересу до соціальних мереж, колективних акцій. Складуться передумови для цікавих зустрічей і привабливих пропозицій. З’явиться шанс домовитися з конкурентами або іншими людьми, з якими ви перебуваєте в потенційно конфліктних відносинах.

Діва (24.08 – 23.09)

Сьогодні Дівам не чужий авантюризм, добре доповнити його готовністю нестандартно мислити, всебічно розвиватися і діяти по ситуації. Справи підуть швидше завдяки появі потрібної людини або озвучення нею своєї позиції. Якщо рішення за вами, ви знайдете в собі сили висловитися, або обставини допоможуть вам викласти свої погляди. Варто поставитися уважніше до будь-яких новин, а також до співбесіди, наради, пропозиції, відправлення листа, відповіді на питання, поїздці, сімейної бесіди.

Терези (24.09 – 23.10)

Перед Терезами сьогодні відкриваються багато шляхів і дверей. Намітяться зрушення в справах, пов’язаних з отриманням освіти, подорожами, судовими справами, науковими дослідженнями, публікаціями, мовної та правової практики, журналістської та перекладацької діяльністі. Новий імпульс отримають закордонні контакти. Не варто гнатися за конкретними результатами і ставити собі вузькі практичні завдання. Набагато краще провести цей день в компанії, в дорозі, за будь-якою цікавою пізнавальною роботою.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам день дозволить продовжити самоосвіту в найактуальніших, на даний момент, областях. Є шанс відкрити нове і там, де все здавалося стабільним і давно вивченим. Для багатьох Скорпіонів представлять інтерес сфери, пов’язані з комунікаціями, платежами, сполученням з віддаленими територіями. Зірки радять приділити особливу увагу інформаційним каналам, за якими надходять новини про фінанси, навчання, безпеку, світові події, останні програмні та технічні оновлення.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільцям сьогодні важко грати роль лідера, але це ще не означає поразки. Вам навряд чи вдасться перемогти більш красномовного і харизматичного співрозмовника в конкурентній боротьбі, але є й інший, більш конструктивний шлях – дружба і співпраця. Якщо ви готові відступити на зовнішньому плані, партнер визнає вашу перевагу на внутрішньому. День особливо важливий, якщо ви залучені в діалог, виступаєте перед аудиторією, шукаєте соратників, учнів, посередників або клієнтів, проходите співбесіду.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козероги сьогодні шукають «братів по розуму» і прагнуть налагодити з ними контакт на будь-якій дистанції. Варто пам’ятати, що це не найкращий момент для вашої самопрезентації. День зніме бар’єри та упередження, але у вашому випадку важко сказати, добре це чи ні. Під впливом моменту ви можете сказати щось, про що пошкодуєте, є ризик зав’язати не ті зв’язки, прочитати не ту книгу або статтю, піти не тим маршрутом. Не до всього варто ставитися серйозно. Краще нікого не повчати, не виступати з заявами.

Водолій (21.01 – 19.02)

Атмосфера цього дня подіє на Водоліїв натхненно, і тому є причини. Зустрічі, враження і звістки, які вас сьогодні чекають, цілком здатні наштовхнути на свіжу ідею. Можливий і прямо протилежний варіант: ваші оригінальні задуми отримають відгук і знайдуть право на існування в реальному світі. Не виключена поява ще одного інтелектуального захоплення, яке прикрасить сувору повсякденність. Може відкритися нове поле для ігрової, літературної або технічної творчості.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам не завадить надійний критерій оцінки інформації, інакше є ризик впасти в самообман, стати жертвою пліток, невірно тлумачити слова і особливо натяки авторитетних осіб. Не варто приймати рішень рано вранці, саме на початку дня ви будете найбільше схильні до помилок. Вибір вектора інтересів сьогодні парадоксальний. Можливий інтерес до міжнародних подій і далеких маршрутів, якщо ви знаходитесь вдома, і до домашніх новин, думки близьких, якщо ви перебуваєте на чужині.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.