ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «ЛІГА ПЕДАГОГІВ» – ЯСКРАВА ПОДІЯ У СФЕРІ ДИТЯЧОГО ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ

Опубліковано: 31.05.2018

Понад 100 студентів і викладачів педагогічних закладів вищої освіти, керівників та педагогів літніх оздоровчих таборів разом із майже сотнею слухачів Всеукраїнської школи педагога-організатора стали учасниками ІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Ліга педагогів». Повідомляє прес-центр УДПУ.

Організаторами та засновниками масштабного заходу є Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (ректор Олександр Безлюдний) та Український дитячий центр «Молода гвардія» (генеральний директор Едуард Лебединський).

На цьогорічний фестиваль, що проходив на чорноморському узбережжі в УДЦ «Молода гвардія», з’їхалися студенти із Києва, Житомира, Умані, Глухова, Балти, Білгород-Дністровська, Бару, а також представники оздоровчих таборів «Країна мрій» (м. Острог Рівненської обл.), «Альбатрос» (м. Чорноморськ Одеської обл.), «Сонячний берег» (смт. Сергіївка Одеської обл.).

Фестиваль проходив у рамках науково-практичного семінару «Форми, методики та прийоми освітньо-виховної роботи актуальні в умовах рекреації», програма якого охоплювала проведення конкурсів педагогічної майстерності, методичні конструктори, майстер-класи, практикуми, творчі майстерні. Цікавими були майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва, що провели науковці УДПУ: доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Наталія Мамчур та викладач кафедри технологічної освіти Віталій Потапкін.

Під час круглого столу «Практика і робота в літніх оздоровчих таборах як імператив подальшої професійної діяльності» фахівці сфери дитячого оздоровлення та відпочинку, представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, закладів вищої освіти обговорили актуальні проблеми кадрової політики держави в системі дитячого оздоровлення та відпочинку, визнавши актуальність повернення в освітні програми практики на базі дитячих оздоровчих закладів. Спеціалісти погодилися, що «Навчальна програма курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників дитячих закладів оздоровлення та відпочинку», розроблена і апробована УДЦ «Молода гвардія» на базах педагогічних закладів України на засадах партнерства, має підстави бути сертифікованою, а Український дитячий центр «Молода гвардія» – отримати статус науково-методичного центру з підготовки педагогічних кадрів для роботи в сфері дитячої рекреації.

Студентство ж і педагоги, що вже працюють у дитячих таборах, протягом двох днів демонстрували найяскравіші риси власної педагогічної майстерності під час фестивалю-конкурсу «Ліга педагогів».

На відкритті святкової програми із вітальним словом виступили генеральний директор УДЦ «Молода гвардія» Едуард Лебединський, від нашого університету – відповідальна за стажування студентів та керівник педагогічних практик по університету Оксана Гнатюк. Роботу фестивалю продовжили цікаві конкурси «Краща молодь світу», «DanceShow», «Інтелектуальний марафон» та «Ігровий батл».

Оцінювало виступи команд-учасниць компетентне журі, яке очолювала заступник голови організаційного комітету, декан факультету соціальної та психологічної освіти, професор Оксана Кравченко. Вітаючи студентські команди під час закриття фестивалю, Оксана Олексіївна також вручила керівництву УДЦ «Молода гвардія» подяки ректора УДПУ та пам’ятні подарунки.

Отже, за результатами дводенних змагань фестивальні сертифікати отримав кожен із учасників, а Кубки дісталися переможцям:

– студентам Глухівського національного педагогічного університету ім. О.Довженка;

– студентам ВНКЗ «Балтське педагогічне училище» Одеської області;

– педагогам Острозького дитячого санаторно-оздоровчого комплексу «Країна мрій».

Команда Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, яку представляли студенти різних факультетів (Інна Криворучко, Олександр Кагал, Катерина Денисюк, Катерина Нестерова, Надія Войтович, Юрій Бурлака) показала достойний рівень підготовки, прагнення до саморозвитку та вдосконалення, готовність до творчих імпровізацій і креативного вирішення несподіваних ситуацій. Підготовку наших студентів здійснював член організаційного комітету, заступник декана факультету фізичного виховання з виховної роботи Максим Килимистий.

Вітаємо усіх учасників із успішним завершенням науково-практичного семінару та фестивалю-конкурсу. Бажаємо успіхів, натхнення та нових досягнень у справі виховання дітей.

ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «ЛІГА ПЕДАГОГІВ» – ЯСКРАВА ПОДІЯ У СФЕРІ ДИТЯЧОГО ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ
ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «ЛІГА ПЕДАГОГІВ» – ЯСКРАВА ПОДІЯ У СФЕРІ ДИТЯЧОГО ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.