Гороскоп на сьогодні, 31 травня

Опубліковано: 31.05.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Ранок Овнам краще провести у вільному режимі. У другій половині дня успіх залежить від правильної постановки мети. Важливо відмовитися від другорядного на користь головного. Якщо у вас два напрямки, доведеться відрегулювати «точність прицілу» і посилити самодисципліну. Також, належить врахувати нормативи, закони і часовий чинник: графік, дедлайн. Ретельність і вміння відсікти зайве окупляться: ви покажете себе професіоналом і надійним партнером, заслужите увагу начальства, виконаєте свій обов’язок, інформує Ukr.Media.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям краще перенести всі основні заходи на другу половину дня. Це вдалий час для початку планових оновлень і системних робіт: фундамент, який ви закладете, згодом неодноразово буде вас виручати. При цьому зірки радять приділити особливу увагу професійним, організаційним і правовим аспектам, саме вони гарантують вам спокій і впевненість у близькому і далекому майбутньому. Якщо ж вам хочеться проявити трішки легковажності або відпочити, краще робити це на початку дня.

Близнюки (22.05 – 21.06)

У другій половині дня Близнюкам варто відмовитися від проявів легковажності, включити далекоглядність і здоровий глузд. В цей час вас можуть відвідати такі психологічні стани, як настороженість, підозрілість, недовіра, тривога за безпеку. Можливі прояви скупості. Може стати актуальною тема податків і штрафів. Якщо прямої загрози вашим планам і добробуту не спостерігається, корисно потурбуватися про системні страхувальні заходи, які допомагають попередити непорозуміння в майбутньому.

Рак (22.06 – 23.07)

Сьогодні Раки зіткнуться з жорсткими зовнішніми лімітами: принциповою позицією партнера, начальства або офіційної інстанції, обмеженнями державної системи. Буде і компромісний сценарій, але він можливий лише в вузькому, легальному і заздалегідь заданому коридорі. Якщо продиктовані умови вам не подобаються, вибір невеликий: або погодитися, або піти. На відносини і договір доведеться дивитися гранично реалістично, крізь призму взаємних зобов’язань, не закриваючи очей на фундаментальні протиріччя.

Лев (24.07 – 23.08)

Вранці Левам не завадить відпочинок або хвилина волі. У другій половині дня розслаблений стан може стати не тільки нереальним, але і неприпустимим. Жорстку дисципліну і ряд системних обмежень вам почне диктувати службовий обов’язок, особисте самопочуття, побутова або виробнича необхідність. Навіть при відсутності зовнішнього контролю не варто нехтувати партнерськими і професійними зобов’язаннями, лікарськими рекомендаціями: укластися в норми і терміни буде, перш за все, у ваших інтересах.

Діва (24.08 – 23.09)

Ранок Діви можуть без особливих втрат провести вдома. Після полудня будь-яке завдання зажадає стратегічного мислення, зважування планів і вміння балансувати між двома варіантами (третього, швидше за все, не буде). Ви можете опинитися перед необхідністю вибрати сценарій відпустки. Можливий серйозний вибір в любові. Може зіграти роль батьківська відповідальність. У професійній сфері знадобляться творчі навички, в креативній не завадить професіоналізм. Добре розробляти рекламні стратегії.

Терези (24.09 – 23.10)

У другій половині дня Терезам доведеться відмовитися від безтурботності і загнати себе у вузькі рамки. Треба буде повернутися додому або в офіс, змінити свободу на дисципліну і обов’язки. Назріє принциповий момент в шлюбі, сім’ї, територіальній або професійній суперечці, тяжбі за житло. Єдиним способом вирішення завдання виявиться компроміс, в ході якого саме вам доведеться пожертвувати чимось важливим. Чи не найкомфортнішою і дуже відповідальною стане для вас роль посередника, особливо офіційного.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Від Скорпіонів цей день вимагає оптимізації планів, оновлень у звичному графіку або маршруті. Не виключено, що доведеться тримати в полі зору два напрямки одночасно. Треба подвоїти моторність і зібраність, якщо ви працюєте за сумісництвом, проходите комісію, лікування, випробувальний термін. Якщо ви опинитеся в глухому куті, що цілком можливо, варто пошукати нестандартний новий вихід, який скорочує шлях або полегшує завдання: знайдений алгоритм вам згодом ще не раз стане в нагоді.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Сьогодні Стрільцям належить бути хорошими стратегами і тактиками, перш за все, в фінансових і адміністративно-господарських сферах. Зірки закликають до максимального самовладання в справах, пов’язаних з грою, спекуляцією, перерозподілом благ і прав: зараз і в доступному для огляду майбутньому перемагає той, хто проявить більше холоднокровності, практицизму, далекоглядності і економічної грамотності. Дані якості стануть в нагоді і в скромніших масштабах, коли ви робите рядовий вибір або невелике вкладення.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам сьогодні важливо не допустити плутанини і зробити правильний вибір, тому що відповідальність доведеться нести особисто, перед собою або іншими. У другій половині дня вам варто викинути з голови всі побічні думки, знайти точку опори і сконцентруватися на головному. Перебуваючи в ідеальній рівновазі, ви без праці побачите виграшні для себе напрямки, а також знайдете прийнятний компроміс там, де він неминучий. Будьте готові частково підправити знайомий сценарій і в чомусь себе обмежити.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям варто бути уважнішими, щоб не заложити кривий фундамент або не вибрати помилковий алгоритм. Краще «винести за дужки» деталі і зосередитися на каменях свого будинку. Заслуговують на увагу здоров’я, безпека, виживання. Можливий відповідальний вибір у зв’язку з будинком або професією. Оновлення будуть потрібні в сферах, які ви раніше не бачили як поле для експерименту. Опинившись на роздоріжжі, ви будете змушені оптимізувати колишній маршрут, план, програму або коло спілкування.

Риби (20.02 – 20.03)

Сьогодні Риби виявляться перед серйозним вибором, думаючи про майбутнє. У такій важливій справі не варто слідувати минущим остромодним тенденціям, хвилинним імпульсам і надто оригінальним радам. Наріжним каменем краще поставити реалізм, практичність і далекоглядність, особливо, якщо мова йде про матеріальний достаток і професію. Можливий сюрприз: розкол в рядах однодумців, цікавий варіант вирішення проблеми. Бажано ретельно все зважити, перш ніж робити хід або вставати на чийсь бік.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.