Гороскоп на сьогодні, 1 червня

Опубліковано: 01.06.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Ранок Овнам краще провести у вільному режимі. У другій половині дня успіх залежить від правильної постановки мети. Важливо відмовитися від другорядного на користь головного. Якщо у вас два напрямки, доведеться відрегулювати «точність прицілу» і посилити самодисципліну. Також, належить врахувати нормативи, закони і часовий чинник: графік, дедлайн. Ретельність і вміння відсікти зайве окупляться: ви покажете себе професіоналом і надійним партнером, заслужите увагу начальства, виконаєте свій обов’язок, інформує Ukr.Media.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям краще перенести всі основні заходи на другу половину дня. Це вдалий час для початку планових оновлень і системних робіт: фундамент, який ви закладете, згодом неодноразово буде вас виручати. При цьому зірки радять приділити особливу увагу професійним, організаційним і правовим аспектам, саме вони гарантують вам спокій і впевненість у близькому і далекому майбутньому. Якщо ж вам хочеться проявити трішки легковажності або відпочити, краще робити це на початку дня.

Близнюки (22.05 – 21.06)

У другій половині дня Близнюкам варто відмовитися від проявів легковажності, включити далекоглядність і здоровий глузд. В цей час вас можуть відвідати такі психологічні стани, як настороженість, підозрілість, недовіра, тривога за безпеку. Можливі прояви скупості. Може стати актуальною тема податків і штрафів. Якщо прямої загрози вашим планам і добробуту не спостерігається, корисно потурбуватися про системні страхувальні заходи, які допомагають попередити непорозуміння в майбутньому.

Рак (22.06 – 23.07)

Сьогодні Раки зіткнуться з жорсткими зовнішніми лімітами: принциповою позицією партнера, начальства або офіційної інстанції, обмеженнями державної системи. Буде і компромісний сценарій, але він можливий лише в вузькому, легальному і заздалегідь заданому коридорі. Якщо продиктовані умови вам не подобаються, вибір невеликий: або погодитися, або піти. На відносини і договір доведеться дивитися гранично реалістично, крізь призму взаємних зобов’язань, не закриваючи очей на фундаментальні протиріччя.

Лев (24.07 – 23.08)

Вранці Левам не завадить відпочинок або хвилина волі. У другій половині дня розслаблений стан може стати не тільки нереальним, але і неприпустимим. Жорстку дисципліну і ряд системних обмежень вам почне диктувати службовий обов’язок, особисте самопочуття, побутова або виробнича необхідність. Навіть при відсутності зовнішнього контролю не варто нехтувати партнерськими і професійними зобов’язаннями, лікарськими рекомендаціями: укластися в норми і терміни буде, перш за все, у ваших інтересах.

 

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам краще зробити ставку на здоровий глузд, відповідальність, послідовність. Це день удачі, яку ви, можливо, оціните лише згодом. Успішно пройдений етап вибору додасть вам впевненості. У більшості справ бажано слідувати обраній концепції, а не радам з боку, особливо, якщо справа стосується творчості, особистого щастя в любові, виховання дітей. У спірних ситуаціях зірки радять покластися на чуття: на відміну від логічних міркувань, воно вас не підведе.

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам сьогодні необхідна визначеність у виборі власної позиції. Важливо, як ви «поставите себе» в будинку, колективі, в середовищі, в якому прагнете вижити або досягти успіху. Відсутність сумнівів і знання своїх прав стануть кращою гарантією конструктивності, саме за твердість вас будуть поважати. Якщо ви знаєте, чого хочете, і є прихильником реалістичного підходу до справ, день вдалий для управління бізнесом, нерухомістю, вкладеннями, господарством, для вирішення сімейних і територіальних проблем.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

У Скорпіонів сьогодні один з тих днів, коли все складається на краще. Ви отримаєте відповіді на свої питання і, що навіть важливіше, корисні підказки. Все, що вчора здавалося незрозумілим, в цю добу отримає пояснення. Поїздки, візити, технічні та інші маніпуляції дадуть ще більше ефекту, якщо у вас буде заздалегідь складений план. При цьому не обов’язково вигадувати його з нуля: в більшості випадків, буде цілком достатньо дотримуватися колишньої програми дій, змінюючи тільки деталі.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільцям сьогодні важливо вибирати надійних союзників, особливо в тому, що стосується практичних завдань. Бажано, щоб оточуючі були для вас не тільки цікавими співрозмовниками і вірними друзями, але і знавцями своєї справи, що володіють досвідом: в іншому випадку, до їхніх порад не має ніякого сенсу прислухатися. При серйозному і відповідальному підході, день сприяє великим покупокам і довгостроковим вкладенням, вирішення питань цільового фінансування, визначення економічної стратегії.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Сьогодні успіхи Козерогів визначає точність зробленого вибору. Якщо ви вчасно пройшли природні сумніви і твердо відмели непотрібні варіанти, обраний сценарій почне працювати на вас. Вам буде нескладно здійснити оригінальну задумку, оновити частину планів. Ви зможете просунутися вперед в своїх власних справах, не обмеживши при цьому нічиїх інтересів і зберігши з усіма потрібними людьми добрі стосунки, що в даний період є одним з необхідних умов міцності вашого становища.

Водолій (21.01 – 19.02)

Сьогодні зірки радять Водоліям не виходити за рамки, які диктуються зовнішніми умовами, а також не порушувати кордонів, які підказують інтуїція, досвід і здоровий глузд. Наприклад, заради успіху в справах буде корисно скоротити коло спілкування. Нагородою за дисциплінованість буде практично повна свобода в відведеному вам сегменті, будь то віртуальний простір або фізична територія. Одним із запорук успіху буде порядок, який ви наведете в справах, в приміщенні або в своїй душі.

Риби (20.02 – 20.03)

Сьогодні ніщо не представляє загадки для Риб, схильних мислити реалістично. У досить ясному світлі їм постане і сьогодення, і майбутнє, зрозуміло, без подробиць. Рибам-ідеалістам допоможуть поглянути на життя більш прагматично їх друзі або колеги по цеху. Недосвідченим Рибам знадобиться допомога старших товаришів, наставника. Думка однодумців могже виявитися для вас більш переконливою, ніж слова батьків та інших представників сімейного клану. Це вдалий день для повернення в команду

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.