В Умані відкрили Перший туристичний форум

Опубліковано: 01.06.2018

31 травня розпочався Перший туристичний форум Умані. До участі у форумі були запрошені представники міської влади, народні депутати та молодь ― усі, хто вважає, що туризм є головним чинником економічного розвитку Умані.

Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook повідомив народний депутат України Антон Яценко, передає сайт 04744.інфо.

«Сьогодні у місті Умань відкрив Перший туристичний форум. Радий, що на такому заході була чимала кількість учасників <…>. У своїй доповіді я окреслив шляхи розвитку Умані як міжнародного туристичного центру, над чим наразі працюю», ― написав парламентар.

34177439 1447449778734145 6445510704471474176 o

Антон Яценко наголосив, що Умань має величезний туристичний потенціал. Зокрема, місто розташоване в центрі України, та через нього проходить автобан «Київ-Одеса». Крім того, дендропарк «Софіївка» в Умані щорічно відвідують понад 500 тисяч туристів з України та з-за кордону.

Також в місті знаходиться найбільший (за площею на суші) у Центральній Україні світломузичний комплекс фонтанів. Даний комплекс є унікальним, адже фонтани розміщені як на суші, так і на воді.

Народний депутат також відзначив, що на могилу цадика Рабі Нахмана щороку приїздить понад 35 тисяч паломників-хасидів з більш ніж 20-ти країн світу. Крім того туристичної привабливості місту додають підземелля Василіанського монастиря.

«Є ще низка проектів, які я зараз реалізовую у місті, і які піднімуть місто на новий рівень та приваблюватимуть туристів. Це такі проекти, як:

  • реконструкція площі Соборності (70% робіт виконано і до осені плануємо завершити) та облаштування центрального парку;
  • на площі будуть найбільші в Україні світломузичні пішохідні фонтани;
  • облаштування музею у катакомбах (на площі);
  • встановлення безкоштовного атракціону «Весільна карусель»;
  • будівництво набережної (2 частини) Осташівського ставу (роботи на одній частині майже завершені);
  • розбудова та розширення оглядових меж дендропарку «Софіївка».

Це буде цілий комплекс об’єктів, які значно розширять туристичний маршрут. Як результат ― це і нові робочі місця, і розвиток інфраструктури (торгівельний, готельно-ресторанний, квартирний, автозаправний бізнеси тощо), зростання підприємницької активності, збільшення податкових платежів та надходжень до міського бюджету», ― написав Антон Яценко у соцмережі Facebook.

Народний депутат подякував Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману за підтримку поданих ним пропозицій по розбудові дендропарку «Софіївка» та допомогу у вирішенні інших важливих питань щодо розвитку міста Умань.

Парламентар зауважив, що Умань має всі шанси стати одним з найбільших туристичних центрів в Україні.

«Я в цьому переконаний і робитиму все можливе для цього. Готовий співпрацювати з усіма, хто проявить ініціативу розвивати місто Умань в туристичному напрямку», ― додав Антон Яценко.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.